כדורגל ישראליליגת העל

שחר בהרמת הכוסית לחג: "מאחלים לעבור את החג הזה בשלום"

נשיא מכבי חיפה דיבר בהרמת הכוסית לרגל חג הפסח. עוזי מור התייחס לחזרת החטופים: ''עד שלא נראה אותם חוזרים הביתה, לא נוכל לחגוג את החירות''. עובדיה: ''משפחת אחת שהיא המועדון הגדול ביותר בישראל''נשיא מכבי חיפה דיבר בהרמת הכוסית לרגל חג הפסח. עוזי מור התייחס לחזרת החטופים: ''עד שלא נראה אותם חוזרים הביתה, לא נוכל לחגוג את החירות''. עובדיה: ''משפחת אחת שהיא המועדון הגדול ביותר בישראל''

עובדי המועדון, השחקנים, הצוות וראשי מכבי חיפה הגיעו היום לכפר גלים להרמת כוסית לכבוד חג הפסח. באירוע נכחו הנשיא יעקב שחר, בנו אור שחר, סגן הנשיא, עוזי מור, המנכ"ל איציק עובדיה, המאמן מסאי דגו, הצוות והשחקנים, כמו גם כל עובדי המועדון. בהרמת הכוסית נכח גם מנכ"ל סמי עופר, ליאור פרי, כמו גם כל השגרירים, ביניהם ציון מרלי ואיתן אהרוני.

השחקנים בהרמת הכוסית (מכבי חיפה, ראובן כהן)

הנשיא יעקב שחר אמר: "אנו מאחלים לעבור את החג הזה בשלום". שחר הוסיף: "אמרו לי שהמועדון גדול ועכשיו אני מסתכל על כולכם והמועדון ענק. סגן הנשיא, עוזי מור: "קשה להרגיש חג חירות כאשר יש חטופים בעזה. עד שלא נראה אותם חוזרים הביתה, לא נוכל לחגוג את החירות". המנכ"ל איציק עובדיה בירך את השחקנים ואמר: "משפחה אחת שהיא המועדון הגדול בישראל".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW