כדורגל ישראליליגת העל

שחקני מכבי חיפה קיבלו תכנית אימונים ביתית: "אין ראש לכדורגל"

במועדון מתקשים לתמרן בין ההלוויות של האוהדים להכנות למשחק מול ויאריאל - שכרגע מתוכנן ליום חמישי הבא. בינתיים השחקנים הוזמנו לאימוני ריצה במטרה לשמור כושר. דין דוד הגיע לשמח משפחות שפונו מקיבוץ נחל עוז

קבוצות ליגת העל והשחקנים עסוקים בימים אלה בעיקר בפעילות הקשורה במלחמה. נציגויות בהלוויות של מאות אוהדים, ביקור בבתי החולים את הפצועים או ילדים ומשפחות שפונו מבתיהם. אחת הקבוצות שמתקשה לחזור לשגרה רגילה היא מכבי חיפה שאמורה לפגוש ביום חמישי הבא את ויאריאל במחזור השלישי של שלב הבתים בליגה האירופית.

השחקנים במהלך אימון (מכבי חיפה, ראובן כהן)

במועדון עסוקים בימים אלה במעבר בין הלוויות של אוהדים שנרצחו או נפלו בקרב, כאשר במקביל מקיימים אנשי המועדון ביקורים אצל ילדים שפונו מהעוטף ואיסוף ציוד ותרומות לחיילים. במכבי חיפה מודים: "אין לאף אחד ראש לכדורגל, כל דבר אחר נדחק לשוליים". שחקני מכבי חיפה קיבלו תכנית אימונים לבית ונשקלת האפשרות, בהמשך השבוע, להתחיל להגיע בקבוצות קטנות לכפר גלים. השחקנים הזרים של האלופה שוהים בחו"ל מאז תחילת המלחמה וגם הם קיבלו תכנית אימונים. עדיין לא התקבלה כל החלטה בנוגע למשחק החוץ נגד הספרדים והיא תלויה כמובן בהתפתחויות השונות במצב הלחימה.

דין דוד חותם (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בנושא אחר, החלוץ דין דוד, יחד עם צוות מנהלי מחלקת הנוער בליווי מאמני הכושר, הגיעו ביום שישי לקיבוץ משמר העמק, שם משתכנות משפחות אשר פונו מנחל עוז.

החלוץ והצוות המקצועי של מחלקת הנוער חילקו חבילות של המועדון, שיחקו וחיבקו את הילדים ובעיקר העניקו להם רגע של שפיות בתוך המציאות הלא נעימה.

דין דוד ואנשי מכבי חיפה עם הילדים (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

דוד אמר לילדים הנרגשים: "יש לי את הזכות להיות פה. כולנו אוהבים אתכם ותומכים בכם. אני בעצמי מהדרום אז אני יודע מה אתם עוברים. הכי חשוב שתשמרו על עצמכם ונהיה ביחד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW