כדורגל ישראליליגות נמוכות

שחקן עבר ומאמן בהווה חשוד בדריסה של מפגינים בתל אביב

שחקן העבר, שמאמן היום קבוצה בליגה א' ומוכר במשך שנים בליגות הנמוכות, נעצר לחקירה לאחר שדרס על פי החשד מפגינים בדרך נמיר. חמישה מהמפגינים נפצעו, בת 50 פונתה לבית חולים במצב בינוני

תקרית חריגה וחמורה התרחשה הערב (שבת) בעת הפגנה בתל אביב בקריאה להחלפת הממשלה, כאשר שחקן כדורגל בעבר ומאמן בהווה, דרס מספר מפגינים, שאחת מהן אף נפצעה באורח בינוני. מדובר באדם בשנות ה-50 לחייו שמשמש כיום כמאמנה של קבוצה בליגה א' ובעברו שיחק בין היתר בליגה הבכירה.

בתיעוד של רגע הדריסה, והרגעים שלפניה, נראים נוסעי הרכב והנהג מקללים את המפגינים שהולכים סביבם ומקשים על המשך נסיעתם. בשלב מסוים, הנהג אף יוצא מרכבו ומקלל חלק מהמפגינים – שוטר שנמצא במקום חוסם אותו ומחזיר אותו למושב הנהג. אז, נראה השוטר מתקדם ומנסה להכווין את הנהג כדי להוציא אותו מאזור ההפגנה. אולם, הנהג מאיץ את רכבו ופוגע בכמה מפגינים שעמדו בדרכו.

מדוברות המשטרה נמסר כי "בהמשך לאירוע חשד לדריסה של מפגינים על דרך נמיר בסמוך למחאה שמתקיימת בתל אביב, בשלב זה ידוע כי נהג רכב פגע תוך כדי נסיעה ב-3 אזרחים והמשיך בנסיעה עד שנעצר ע"י השוטרים. האזרחים שנפגעו מקבלים טיפול רפואי והנהג יועבר לחקירה".

מבית החולים איכילוב נמסר: "למרכז הרפואי תל אביב הגיעו הערב חמישה פצועים מההפגנה. פצועה אחת במצב בינוני כתוצאה מדריסה, בהכרה עם פציעת חזה. השאר במצב קל". ממד"א נמסר כי "

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button