כדורגל ישראליליגת העל

שחקן בני סכנין, נביל חאיק, יועבר לביה"ח הדסה עין כרם בירושלים

השחקן בן ה-19 התעורר והגיב בתנועות ידיים לסובביו, במשפחה החליטו להעבירו במסוק למחלקה המטפלת בפציעות בכלי דם בבית החולים הדסה עין כרם כשמצבו בינוני. סכנין: ''הוא ער באופן מלא ומגיב עם סביבתו, הפגיעה היא באזור הרגליים''

שחקן בני סכנין, נביל חאיק בן ה-19, שנורה אמש ברגליו ובפלג גופו התחתון שמונה כדורים בעקבות טעות בזיהוי, הועבר הערב (שישי) במסוק מנהריה לבית החולים הדסה בירושלים להמשך טיפול. גופו של חאיק הצעיר ספג שמונה קליעים בשתי הרגליים, כאשר הפגיעה המרכזית היא ברגל שמאל, שם נפגע עורק ראשי. לצד ריסוק העצמות ברגליו, כתוצאה מהכדורים האחרים שפגעו בו, פציעת העורק ברגל שמאל היה הבעיה המשמעותית ביותר.

מהמרכז הרפואי לגליל נמסר: "בשעות האחרונות חל שיפור במצבו של פצוע הירי בן ה-19, תושב עילבון, שהובא אתמול למרכז הרפואי לגליל במצב קשה. עם הגעתו למרכז הרפואי נאלצו הצוותים להרדימו ולהנשימו, ובהמשך עבר ניתוח מציל חיים ע"י כירורג כלי דם ואורתופדים. כאמור, במהלך היום חל שיפור במצבו והוא נגמל מהנשמה. לפני כחצי שעה הועבר הפצוע במסוק למרכז הרפואי הדסה עין כרם, לבקשת המשפחה. עם שחרורו הוגדר מצבו בינוני".

מבני סכנין עדכנו: "נביל חאיק, שחקנה של בני סכנין אשר נורה אתמול (יצאה הודעה בנדון) הועבר מבית חולים נהריה אל בית חולים הדסה עין כרם, ההעברה תואמה בין שני בתי החולים. הפגיעה היא באזור הרגליים ושני בתי החולים מצאו לנכון שהשחקן יעבור להדסה עין כרם על מנת לקבל טיפול רפואי בתחום הנדרש של הפגיעה".

עוד נמסר: "השחקן ער באופן מלא ומגיב עם סביבתו, משפחת השחקן מכפר עילבון וקרוביו מצד אמא שלו ממשפחת גאנטוס בסכנין ומועדון בני סכנין מביעים את מלוא תודתם והערכתם לצוות הרפואי בבית החולים נהריה על הטיפול המסור אשר קיבל השחקן כמו כן מביעים את מלוא התודה וההערכה לבית חולים הדסה עין כרם על ההיענות המהירה ושיתוף הפעולה וקבלת הפצוע אליהם. מתפללים לבורא עולם להחלמה מהיר של השחקן".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW