ענפים אחריםשחייה

שחייה: נבחרת השליחות ל-200X4 הבטיחה את מקומה בפריס

אליפות העולם בקטאר: בדיוק כפי שקרה עם השליחים מעורב מיקס, השיא הישראלי שנקבע בפוקואוקה הספיק כדי להיות בין 16 הראשונות. דריה גולובטי סיימה במקום ה-21 במוקדמות 100 מטר חופשי

נבחרת השליחות של ישראל במשחה ל-200X4 הבטיחה את מקומה במשחקים האולימפיים בפריס. כך נקבע הבוקר (חמישי) אחרי משחי המוקדמות שהתקיימו באליפות העולם בקטאר.

כזכור, אין לישראל נבחרות שליחים באליפות זו, אולם התוצאה שקבעו השליחות באליפות העולם בפוקואוקה, יפן, ביולי האחרון (7:59.02 דקות), שגם היתה שיא ישראלי חדש במשחה זה, הספיקה גם אחרי התוצאות הבוקר כדי להיות בין 16 הראשונות ולהעפיל לפאריס. הנבחרת מדורגת במקום ה-11 הכללי ולא עלו מספיק נבחרות לגמר הערב שיכולות לעקוף אותה.

דריה גולובטי (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

זו נבחרת השליחים השלישית שמבטיחה את השתתפותה במשחקים האולימפיים בקיץ, יחד עם הרביעיה במשחה ל-100X4 חופשי לגברים ו-100X4 מעורב מיקס. עדיין קיימת אופציה לרביעייה נוספת במשחה השליחים של 200X4 חופשי לגברים.

בתוך כך, דריה גולובטי סיימה הבוקר במקום ה-21 במוקדמות המשחה ל-100 מטר חופשי באליפות העולם המתקיימת בקטאר. גולובטי שחתה בזמן של 55.71 שניות, כאשר היה זה המשחה האחרון שלה באליפות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button