כדורגל ישראליליגת העל

שוער יהודי-ארגנטינאי מועמד למכבי חיפה, סבע חוזר לישראל

השוער בן ה-25, תומאס סולטאני, מקבוצת ארסנל סרנדי מליגת המשנה בארגנטינה מועמד להצטרף לירוקים ולהיאבק עם שריף כיוף על המקום בין הקורות. הקשר מסיים את חוזהו באמירייטס קלאב מאיחוד האמירויות, ברק בכר ירצה שימשיך בירוק?

שוערה של ארסנל סרנדי מליגת המשנה בארגנטינה, תומאס סולטאני, מועמד להצטרף למכבי חיפה. השוער בן ה-25 הוא בעל שורשים יהודיים ובקבוצה העלו את האפשרות לצרפו על מנת שיתמודד עם שריף כיוף על המקום בהרכב בעונה הבאה. סולטאני, המתנשא לגובה של 1.85 מטר, ערך העונה 14 הופעות בליגת המשנה בארגנטינה והוא אמור לסיים את חוזהו בדצמבר 2024. 

דיא סבע בפעולה (אליאב אוזן)

בנושא אחר, הקשר דיא סבע אמור לחזור בימים הקרובים לישראל על מנת לעבור ניתוח ארתרוסקופיה בברכו. סבע מסיים בכך את חוזהו בקבוצת אמירייטס קלאב מאיחוד האמירויות וישוב למכבי חיפה באופן אוטומטי. כרגע, הכוונה היא לראות את הקשר חוזר לסגל הקבוצה ומבחינת המאמן הבא, ברק בכר, השחקן שייך למכבי חיפה והאפשרות להשתמש בו קיימת. עם זאת, בשל הסערה הגדולה שהתחוללה סביב השחקן לפני שעזב לליגה של איחוד האמירויות, החלטה סופית לגביו טרם התקבלה.

בתוך כך, המועדון הודיע היום (חמישי) כי לרגל 40 שנה לאליפות הראשונה, מכבי חיפה תשיק חולצת פסים סטייל עונת 1983/4 במהדורה מצומצמת ומוגבלת. מדובר על חולצת פסים ירוק-לבן עם סמל הקבוצה של פעם ושם הספונסר הראשי – דרוקר.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW