כדורגל ישראלינבחרת ישראל

שון גולדברג: "זה חד משמעית נמצא בטופ האירועים שחוויתי"

בלם מכבי חיפה, אחד משלושת חריגי הגיל בנבחרת האולימפית, הוסיף: ''גאווה ללכת עם הדגל על החזה ולייצג את המדינה שלנו. העניין הביטחוני? קיבלנו תדריכים בנושא''. עדי יונה: ''עדיין לא מבינים את גודל הטורניר''

הנבחרת האולימפית ממשיכה בהכנות לקראת טורניר הכדורגל האולימפי שייצא לדרך ב-24 ביולי, כשישראל הוגרלה כזכור עם יפן, פרגוואי ומאלי. ביום שני תערוך הנבחרת משחק אימון נגד מכבי חיפה בלוד ולאחר מכן תמריא למחנה אימונים בפולין.

הבלם שון גולדברג, אחד משלושת חריגי הגיל בנבחרת, אמר: "זה מרגש מאוד. להיות חלק מהמשחקים האולימפיים זה משהו לא רגיל, שלא כולם זוכים לו. זה כבוד גדול שיש רצון שאהיה כאן ואני בא בכל הכוח. ההגעה לנבחרת? גיא דיבר איתי ומאוד התרגשתי ושמחתי. העובדה שאני השחקן הכי מנוסה בסגל? הניסיון הוא מרכיב מאוד משמעותי, אבל יש פה גם שחקנים מצוינים שמשחקים בליגת העל וגם ליגיונרים. יש איכות גדולה ואם נלביש על זה את הפן הטקטי והגיבוש, נוכל לעשות דברים מאוד יפים ביחד".

שון גולדברג עם הכדור (אליאב אוזן)

על גודל האירוע, אמר שחקן מכבי חיפה: "זה חד משמעית נמצא בטופ האירועים שחוויתי. נבחרת ישראל שמגיעה לאולימפיאדה זה משהו שקורה רק בפעם השלישית, זה דבר מאוד נדיר ולא כולם זוכים לרגע כזה. אנחנו מאוד מתרגשים וזו חוויה יוצאת דופן. העניין הביטחוני? היה לנו יום בווינגייט בו דיברנו על הנושא. זה לא משהו חדש, זה קרה גם באירוויזיון ובאירועים כאלה ואחרים. אנחנו מודעים לזה ומרגישים גאווה ללכת עם הדגל על החזה ולייצג את המדינה שלנו. בעזרת השם גם להביא הרבה כבוד״.

על יחסי הכוחות בבית, אמר גולדברג: "אנחנו מתחילים ללמוד את היריבות ויש פה שחקנים ששיחקו גם במונדיאליטו נגד יפן ומכירים קצת. אנחנו יודעים שיש לנבחרות האחרות יכולות מצוינות ולא סתם הן נמצאות שם. נעשה את ההכנה הכי טובה, נלמד אותן, אבל גם את עצמנו, איך אנחנו מגיעים בצורה הכי טובה. אני מקווה שהכול ילך כמו שאנחנו רוצים. הציפייה? ללכת הכי רחוק שאפשר. אנחנו באמת מאמינים בזה וחושבים שזו אפשרי. מדליית זהב? אמן, מהפה שלך לאלוהים".

עדי יונה במדי הנבחרת הצעירה (ההתאחדות לכדורגל)

קשר בית"ר ירושלים עדי יונה אמר: "בטוח שלא הייתי מאמין לפני שנה וחצי שאהיה במשחקים האולימפיים. אנחנו עדיין לא מבינים את גודל הטורניר הזה, אולי רק ככל שזה מתקרב. בכל תקופה זה חלום לשחק בנבחרת וכמובן עכשיו שהמצב הוא לא רגיל. תחושת הגאווה היא גדולה יותר. אם יש מתח לקראת פרסום הסגל? אני מאמין שאצל כולם".

יונה הוסיף: "לכל הסגל, גם לשחקנים וגם לצוות יש אמונה גדולה בשחקנים שנמצאים פה ואנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להגיע הכי רחוק ולהגשים חלומות ביחד. העתיד שלי? אני יכול להגיד לך בצורה הכי ברורה שהראש שלי אך ורק כאן. להגיע הכי מוכן שיש לאולימפיאדה. אני כל יום עובד הכי קשה כדי להיות הגרסה הכי טובה של עצמי".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW