כדורגל ישראליליגת העל

שומרת על הנכסים: סק סיכם לשנתיים נוספות במכבי חיפה

האלופה ממשיכה במגמת השמירה על הסגל הקיים ואחרי חזיזה, דין דוד, ג'אבר ואחרים, הגיע תורו של הבלם המצטיין. שכרו ישודרג, המטרה הבאה: הארכת חוזיהם של עלי מוחמד וסונדגרן. בשבת יחודשו ההכנות לקראת יאנג בויז

אחרי שהאריכה עד כה את חוזיהם של שחקנים כמו דולב חזיזה, דיא סבע, דין דוד ומחמוד ג'אבר, מכבי חיפה ממשיכה במגמת השמירה על הסגל הקיים. האלופה סיכמה הלילה (בין חמישי לשישי) עם הבלם עבדולאי סק על הארכת חוזהו בשנתיים נוספות מעבר לעונה הנוכחית.

עבדולאי סק מאושר (אליאב אוזן)

חוזהו הנוכחי של הבלם המצטיין, שנחשב לאחד הטובים שהגיעו לכדורגל הישראלי מאז הצטרף לפני כשנה, מוערך בכ-400 אלף יורו בעונה והוא צפוי להיות משודרג. כעת נותרו עוד מספר מועט מאוד של שחקנים שמסיימים חוזה בקיץ 2024 ושני הבאים שקרובים מאוד לסכם על חוזה חדש הם עלי מוחמד ודניאל סונדגרן, ששניהם רשומים כישראלים ולא תופסים מקום של שחקן זר.

ייעדר מול יאנג בויז. פייר קורנו (אליאב אוזן)

בתוך כך, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת משחק הגומלין מול יאנג בויז ברן שיתקיים ביום שלישי בשווייץ. אחרי ה-0:0 המתסכל בסמי עופר ביום רביעי, אתמול (חמישי) הקבוצה קיימה אימון שחולק לשניים – לשחקנים ששיחקו ולאלה שלא. היום השחקנים נהנים מיום חופשי ומחר יתחדשו ההכנות לקראת המשחק הגורלי. החבורה של מסאי דגו צפויה להמריא לשווייץ ביום ראשון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW