ליגת העל

שומרת על הנכס: עזריה האריך רשמית את חוזהו בבית"ר ירושלים

הקשר יהיה חלק מהסגל המתהווה של יוסי אבוקסיס: ''רוצה להמשיך ולצבור זיכרונות וחוויות עם המועדון המופלא הזה''. אודי בן שמעון יהיה מאמן הכושר של הירושלמים בעונה הבאה. גם לי-און מזרחי חתם על חוזה חדש בקבוצה

בית"ר ירושלים הודיעה היום (ראשןן) רשמית על החתמתו של הקשר דן עזריה לשנתיים נוספות במועדון. מהירושלמים נמסר: "השחקן, שצפוי להיות חלק משמעותי מהסגל, היה חלק בלתי נפרד מהמועדון בשנה וחצי האחרונות, וימשיך איתנו קדימה". הוא חתם באמצעות סוכנו, אדם קידן, בכפוף לכך שהמועדון יפתח את העונה כשורה בהתאם להחלטת בית הדין.

עוד נמסר: "עזריה, בן ה-27, נחשב לקשר מצוין, אשר פרח במועדון מאז הגיע אליו. הוא המשיך והתקדם לאחר שהגיע אלינו ברגע האחרון מהליגה הלאומית, ועזר להשאיר את הקבוצה בליגה. לאחר מכן עבר עונה עם פציעה לא פשוטה, אבל חזר בדיוק בזמן להיות חלק מהסגל שלקח את הגביע והיה חלק מסיום העונה".

עזריה אמר: “שמח וגאה לחתום ולהאריך חוזה במועדון כמו בית”ר ירושלים, שמהרגע הראשון שדרכתי על הדשא הרגיש לי שזה המקום הנכון עבורי וכמו בית. היה לי ברור שנגמרה העונה שזה המקום שאני רוצה להיות בו ולשחק בו בעונה הבאה. מצפה כבר בקוצר רוח ליצור זיכרונות וחוויות חדשים. תודה לכל הקהל על התמיכה והפרגון לאורך כל הדרך, זה לא מובן מאליו מבחינתי ולהנהלת המועדון ולצוות המקצועי על האמון".

בנוסף, בית"ר הודיעה על החתמתו של לי-און מזרחי לשלוש שנים בשורות המועדון. החתימה של מזרחי היא בכפוף לכך שהמועדון יפתח את העונה כשורה בהתאם להחלטת בית הדין. מזרחי, בן ה-20, אשר גדל במחלקת הנוער של המועדון, משחק כקשר שמאל, אך בעונה האחרונה הוסב לא פעם, ובהצלחה, גם לעמדת המגן כשהיה צורך. מזרחי אמר אמר לאחר החתימה: "זה אחד המעמדים המרגשים שהיו לי, וזה לא מובן מאליו לקבל כזה אמון מהמועדון שגדלתי בו ואני אוהד. בית"ר נוכחת בחיים שלי מהרגע הראשון ואני מודה לכולם – להנהלה ולצוות המקצועי על האפשרות להמשיך כאן. אוטוטו חוזרים אל הדשא, ואני לא יכול לחכות".

בתוך כך, בית"ר הודיעה על הצטרפותו של אודי בן שמחון לצוות המקצועי של המועדון. אודי יהיה מאמן הכושר החדש של הקבוצה הבוגרת, ומגיע אלינו אחרי שלוש שנים בהפועל באר שבע. בן שמחון עבד בעברו עם יוסי אבוקסיס ועוד לפני כן ניצח על הכושר של הפועל ראשון לציון. הוא גם חלק מצוות מאמני הכושר של הנבחרת הצעירה, שסיימה לפני ימים ספורים את המונדיאליטו בהצלחה גדולה.

בן שמחון אמר לאחר שחתם על ההסכם: “אני שמח ונרגש להצטרף למועדון מפואר כמו בית”ר ירושלים, עם עוצמות אדירות, קהל אדיר ומסורת מפוארת. אני שמח לחזור ולשתף פעולה עם יוסי אבוקסיס, ולהכיר את שאר הצוות החדש. יש לנו עבודה רבה ועונה שמתחילה כבר היום, ואני מייחל בכל ליבי שתהיה לנו עונה פוריה ואיכותית. אני גם רוצה להודות להפועל באר שבע על שלוש שנים מופלאות, ומאחל להם המון הצלחה בהמשך הדרך”. הוא יחליף בתפקיד את טלמו דה אנדרס, שהיה אחראי על התחום בארבע העונות האחרונות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW