כדורגל ישראליליגת העל

שומרת על הנכסים: פרדה, נדיר ומליח נשארים בהפועל ירושלים

הקשר בן ה-22 הבטיח את עתידו בקבוצת נעוריו לשלוש העונות הקרובות: ''כאוהד ששר ביציע את כל השירים, החלום שלי היה לשחק בטדי''. בנוסף, נדיר, מגן בן 25, ומליח, קשר בן 26, חתמו על חוזים חדשים לשנתיים

הפועל ירושלים הודיעה היום (שלישי) על הארכת חוזהו של איינאו פרדה עד קיץ 2027. מהפועל ירושלים נמסר: "איינאו התגלה בליגת השכונות, גדל בבי"ס לכדורגל שלנו, בלט בקריאת המשחק והאלגנס במחלקת הנוער, והוא אחרי עונת פריצה בה הפך לעוגן של קישור הקבוצה".

פרדה אמר: "לפני הכל הייתי אוהד, כזה ששר ביציע את כל השירים, עוד מליגה א'. החלום שלי היה לשחק בטדי ולשמוע אתכם ברקע, ואני שמח שנוכל להמשיך את זה עוד ועוד. יאללה הפועל!". הקשר בן ה-22, בוגר המחלקות הצעירות של המועדון, עלה לקבוצה הבוגרת במרץ 2021 ומאז הפך לחלק אינטגרלי בקישור של זיו אריה.

מאוחר יותר הודיעו במועדון על הארכת חוזיהם של הקשר יוראי מליח לעונה נוספת והמגן אופק נדיר לעוד שתי עונות. זו תהיה העונה השישית של הקשר בן ה-26 בהפועל ירושלים והשנייה של המגן בן ה-25.

"אני ממשיך במקום שהפך מזמן מבחינתי לבית לכל דבר. נעשה הכל כדי לתת עוד רגעי אושר לקהל, ואישית אהיה שם תמיד כשצריך אותי כדי לעזור לקבוצה. יאללה הפועל!", אמר מליח לאחר החתימה.

נדיר אמר: "אני מרגיש כאן מצוין מהרגע הראשון, כך שמבחינתי זה כל-כך טבעי להישאר. אני מודה על האמון ושמח על הארכת החוזה לעוד שנתיים. קדימה, עונה חדשה בפתח: יאללה הפועל!".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW