כדורגל ישראליליגת העל

שומרים על המסורת: מכבי חיפה ביקרה ילדים בביה"ח רמב"ם

כחלק משיתוף הפעולה בן 26 שנים עם אגודת 'עזרה למרפא', המאמן דגו הגיע יחד עם סונדגרן, מוחמד, פוקס וחלאיילי. השחקנים הדליקו נרות חנוכה, הצטלמו וחילקו מתנות. מוחמד: ''אנחנו רואים אותם מחייכים וזה מעניק לנו שמחה''

חג החנוכה הוא חג של ניסים ואור – וזה מה שכולנו מאחלים לילדים המתוקים במחלקה האונקולוגי. היום (שני), הגיעו שחקני מכבי חיפה דניאל סונדגרן, גוני נאור, ענאן חלאיילי ורועי פוקסי, יחד עם מאמן הקבוצה, מסאי דגו, כדי לשמח אותם ולנסות להקל ולו במעט את ההתמודדות היומיומית שלהם.

המכבים הירוקים המשיכו לשמור על מסורת של 26 שנה יחד עם אגודת "עזרה למרפא" בראשות הרב פירר, והגיעו למחלקה האונקולוגית בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט ברמב"ם. השחקנים הדליקו נרות חנוכה, הצטלמו עם הילדים, חילקו עם המתנדבים מתנות מטעם המועדון ומטעם "עזרה למרפא", הצטלמו וחיבקו.

עוזרו של הרב פירר, חיים גיטלר, אמר לאתר הרשמי: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מכבי חיפה, שמגיעה לכאן מידי שנה, ויחד אנו מלווים את ילדי המחלקה לאורך כל השנה, דואגים להם, משמחים אותם ומעלים חיוך על פניהם. במיוחד בתקופה מאתגרת כמו שאנו עוברים בימים אלו, ההירתמות היא חובת השעה וחנוכה מסמל את הניסים והאור לכולם ובפרט לחולים".

הביקור בבית החולים רמב"ם (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

שחקן הקבוצה, עלי מוחמד, סיפר על תחושותיו: "זה מאוד חשוב לראות את החיוכים על פניהם של הילדים, אנחנו רואים אותם מחייכים וזה מעניק לנו שמחה".

הקשר גוני נאור הוסיף: "מרגש מאוד. זו זכות גדולה להיות פה, רגע אחד של אושר על פניהם של הילדים נותן המון כוח. כיף מאוד לתת וליהנות מהרגעים האלו, בכל התקופה המורכבת שעוברת על המדינה אנחנו מנסים לתת אושר ושמחה לילדים ולכולם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button