כדורגל ישראליליגת העל

שואו הזר היחיד שאמור לעזוב, מאור לוי מבוקש בין היתר ברומניה

בעוד לגבי שאר הזרים אין במכבי חיפה שום תכניות בכל הקשור לשחרורם, האכזבה הגדולה מהיכולת והגישה של הקשר האנגולי צפויה להוביל לפרידה ממנו. הקשר שסיים השאלה מוצלחת במכבי פ''ת מעורר עניין גם בק''ש

מכבי חיפה תחל ביום שלישי הבא את אימוניה לקראת עונת 2024/25, כאשר ב-2 ביולי תמריא הקבוצה של ברק בכר למחנה אימונים בג'ירונה שבספרד, במהלכו תקיים לפחות שני משחקי הכנה מול יריבות שטרם נקבעו סופית. חשוב לציין כי עבדולאי סק, פרנזי פיירו, מנואל "שואו" קאפומאנה, גדי קינדה, שריף כיוף, גוני נאור והנציגים שיהיו בסגל לטורניר הכדורגל האולימפי (כולל שון גולדברג) ישובו לאימונים רק מאוחר יותר בשל המחויבויות לנבחרותיהם. 

מנואל קאפומאנה בפעולה (אליאב אוזן)

בינתיים, מכבי חיפה מחפשת קבוצה עבור הקשר האנגולי שלה, "שואו", אך כרגע ללא הצלחה. מכל הזרים של הקבוצה, הוא השחקן היחיד שאמור לעזוב שכן בכל שאר הזרים בכר מעוניין מאוד. קאפומאנה בן ה-25 עלה למכבי חיפה כחמישה מיליון ש"ח ושכרו העונה עומד על כשני מיליון ש"ח נוספים. אם הקשר לא ימצא קבוצה וימשיך לכל אורך החוזה, המועדון יישא בעלויות של עוד קרוב לשבעה מיליון ש"ח (המספרים יעלו בהדרגה). בסך הכל, שואו הוא עסקה כוללת של בין 14 ל-15 מיליון ש"ח עבור מכבי חיפה.

מאור לוי חוגג (אסף הופמן)

בתוך כך, עירוני קריית שמונה מעוניינת לרכוש את מאור לוי ממכבי חיפה. כזכור, במועדון מהכרמל קיבלו החלטה עקרונית למכור את לוי בן ה-23, וכעת מתברר שמלבד מכבי פתח תקווה שמעוניינת בו מאוד אחרי שכיכב בשורותיה בעונה האחרונה והיה שותף בכיר לזכייה בגביע המדינה, גם העולה החדשה לליגת העל רוצה לצרף את הקשר שגדל במועדון הירוק. בנוסף, הוא מחזיק בהצעות מפטרולול פלושט וראפיד בוקרשט הרומניות. בעונה החולפת לוי סיפק 5 שערים ו-6 בישולים ב-28 משחקי ליגה.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW