כדורגל ישראליליגיונרים

שגיב יחזקאל נחת: "שמח להיות כאן, אין על מדינת ישראל בעולם"

שחקן נבחרת ישראל, ששוחרר מאנטליהספור בעקבות המחווה לשחרור החטופים - ואף נעצר ונחקר, התקבל ע''י עשרות אוהדים ונעטף בדגלי ישראל. יחזקאל: ''רק רציתי להגיע הביתה, לא יודע איפה אשחק''

לאחר יממה סוערת שבמהלכן נזרק ממועדונו בטורקיה, אנטליהספור, נעצר ונלקח לחקירה על ידי הרשויות המקומיות, שגיב יחזקאל נחת הערב (שני) בישראל במטוס פרטי מאנטליה. הוא התקבל על ידי כ-50 אוהדים של הפועל באר שבע, קבוצתו הקודמת, שקיבלו אותו עם דגלי ישראל ושירת "עם ישראל חי".

אוהדי הפועל ב"ש בנתב"ג (רועי ינקלוביץ)

יחזקאל אמר בנתב"ג: "אין תחושה טובה כמו להיות פה, זה הבית. לא ידעתי כלום לפני 24 שעות, גם היום בבוקר לא ידעתי. שמח שאני כאן. אני רוצה רק להגיע הביתה להיות עם המשפחה אחרי כל מה שעברתי. משמח אותי לראות את כולם, חיכיתי לנחות בארץ. אני לא מצטער על מה שעשיתי, זה מעבר לכדורגל".

שר התרבות והספורט מיקי זוהר מסר: "שמחים לבשר על חזרתו הביתה של השחקן הישראלי שגיב יחזקאל יחד עם משפחתו. אני מודה לכל הגורמים שפעלו במהלך כל הלילה והבוקר במסירות ובאחריות לפתרון הסוגיה ובתוכם, יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, אנשי משרד החוץ, השב"כ וארגון המוסד".

שגיב יחזקאל בנתב"ג (רועי ינקלוביץ)

נזכיר כי יחזקאל כבש אתמול שער לזכות קבוצתו במשחק הליגה מול טרבזונספור, הקדיש את אותו שער לחטופים שנמצאים ברצועת עזה למעלה מ-100 יום, מה שהוביל לסערה גדולה בטורקיה ולגל ביקורות עצום נגדו. לבסוף, אנטליהספור השעתה אותו מכל פעילות עד הודעה חדשה, כאשר בהמשך גם הודיע נשיא המועדון עצמו כי חוזהו של השחקן מבוטל והוא סיים את דרכו בקבוצה. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW