כדורגל ישראליליגיונרים

שגיב יחזקאל הגיש תביעת ענק לפיפ"א נגד אנטליהספור הטורקית

השחקן פנה למוסדות השיפוט המוסמכים של פיפ''א בדרישה לפיצוי עתק בטענה שאנטליאספור ''השליכה אותו באופן חד צדדי, אכזרי ובלתי חוקי''. הוא דורש פיצוי של 1.26 מיליון יורו וגם מבקש אישור לשחק בקבוצה שלישית

כחודש אחרי ששגיב יחזקאל נזרק מאנטליאספור מכיוון שחגג שער במחווה לציון מאה יום לחטיפתם של מאות ישראלים לעזה על ידי ארגוני הטרור ובראשם חמאס, שגיב יחזקאל הגיש היום (שלישי) תביעה כנגד המועדון למוסדות השיפוט המוסמכים של פיפ"א בדרישה לקבל פיצוי עתק על הפרת החוזה וכמובן להשתחרר מאנטליהספור.

יחזקאל טוען שהוא "הושלך" בצורה לא חוקית מהמועדון ואף לא קיבל תשלומים שהגיעו לו. למעשה, בתביעה עצמה דורש שחקנה של נבחרת ישראל פיצוי בגובה 1,260,000 יורו מהקבוצה הטורקית. בנוסף לתביעה הוגשה בקשה לאשר בדחיפות את הבקשה להצטרף לקבוצה שלישית. אם וכאשר הבקשה תאושר, מכבי תל אביב תשקול פנייה מחודשת לשחקן ותנסה לסכם איתו בהתאם לדרישותיו הכספיות.

שגיב יחזקאל בנתב"ג (צילום: פתאל טרמינל)

בהודעה מטעם באי כוחו של יחזקאל, עורכי הדין רועי רוזן וטל שגב, נמסר: "לפני יותר מחודש יחזקאל הושלך ממועדון הכדורגל אנטליהספור באופן חד צדדי, אכזרי ובלתי חוקי בעליל. זאת, לצד אי תשלום שכר עבודה ובשל שיקולים כלכליים פסולים. החל ממועד זה, שגיב, באמצעות נציגיו, עשה את כל שביכולתו על מנת להגיע להסדר כלשהו עם המועדון על מנת לשים את הפרק הקשה והעגום הזה מאחור ולהמשיך בחייו כספורטאי מקצוען".

עוד נמסר: "למרבה הצער, עושה רושם שמועדון הכדורגל הטורקי לא מסתפק בנזק האדיר שגרם לשחקן והוא מעוניין להמשיך ולפגוע בו, באופן ציני להחריד. משלא נותרה לשגיב כל ברירה, הוגשה היום תביעה כנגד המועדון, למוסדות השיפוט המוסמכים של פיפ"א. מועדון אנטליהספור גרם לשגיב לנזקים קשים ואנו נחושים לפעול בכל אמצעי חוקי כדי למצות את זכויותיו במלואן. אנו ערוכים למאבק משפטי שאין לנו ספק שבסופו יצא צדק לאור".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button