כדורגל ישראליליגת העל

שביעות רצון גדולה מהיכולת של שימיץ', מחמאות לדין דוד ופיירו

הבלם הקרואטי של מכבי חיפה ממשיך להציג יכולת נהדרת והצטיין ב-1:4 על הפועל ב''ש, צמד החלוצים זוכה לשבחים (''אין להם תחליף, משלימים אחד את השני'') ובמועדון רק רוצים לסיים את העונה עם ניצחון בדרבי

מכבי חיפה אמנם איבדה את תואר האליפות בו זכתה בשלוש השנים האחרונות, אך כפי שהבהיר פעם אחר פעם המאמן מסאי דגו, מתכוונת לסיים את העונה בטעם טוב ואתמול (שלישי) זה הגיע בדמות רביעייה קלילה לרשת של הפועל באר שבע במשחק החוץ באצטדיון טוטו טרנר. בלא מעט משחקים העונה האלופה היוצאת יוצרת תחושת פספוס גדולה אצל האוהדים ואנשי המועדון כשרואים את הפוטנציאל שגלום בשחקנים הירוקים, כאשר במכבי חיפה בטוחים: "היינו יכולים לעשות עונה אדירה, אם לא הפצועים הרבים, המלחמה ועניינים אחרים, אבל אנחנו לא מחפשים תירוצים. נדע להשתפר בעונה הבאה".

דין דוד חוגג (אליאב אוזן)

במועדון קיימת שביעות רצון גדולה מהיכולת של לורנצו שימיץ' שאתמול הצטיין פעם נוספת והיא אחראי כמעט בלעדי לכך שהקבוצה לא ספגה שער שדה, כולל הצלה עם הראש בזינוק על כר הדשא. בחיפה אמרו: "הפתיחה של לורנצו הייתה נוראית, אבל ממשחק למשחק הוא מוכיח שההחלטה לצרף אותו הייתה נכונה. אין ספק שהוא יוצר כאב ראש חיובי לברק בכר והצוות שלו לקראת העונה הבאה". במכבי חיפה גם החמיאו לדין דוד (20 שערי ליגה) ולפרנזי פיירו (18 שערים) שממשיכים את שיתוף הפעולה הפורה ביניהם: "דין ופרנזי משלימים אחד את השני, אין ביניהם שום משחקי אגו, הם קטלניים ביחד ואין להם תחליף".

פרנזי פיירו חוגג (אליאב אוזן)

גם שחקנים אחרים כמו מחמוד ג'אבר שענד לראשונה את סרט הקפטן, מאור קנדיל, שון גולדברג וקני סייף זכו לשבחים על היכולת, כאשר מנגד מי שיכול לראות את עצמו מאוכזב מהפיחות המשמעותי במעמדו הוא גדי קינדה. אתמול, הקשר התחמם במשך דקות ארוכות ולא נכנס בסופו של דבר אל כר הדשא. מאז שהצטרף בינואר יש לקשר שני שערים וארבעה בישולים, אך הוא כעת מתקשה לתרום כפי שצופה ממנו. סוף פודגוראנו לא נכלל בסגל בשל מחלה, כאשר ליאור רפאלוב – שנעדר בשל צבירת צהובים – יחזור לסגל בדרבי מול הפועל חיפה בשבת. מרבית הכרטיסים למשחק מול היריבה העירונית נמכרו ובמועדון מאוד רוצים לנצח לעיני הקהל הביתי. כזכור, אתמול מכבי חיפה שיחקה ללא הקהל הירוק בשל עונש מבית הדין.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW