כדורגל ישראליליגת העל

שבוע לפני המשחק: סאגת כרטיסים בין הפועל י-ם למכבי חיפה

על רקע המחלוקת בין המועדונים בנוגע לגובה עמלת הכרטיסים למשחק ביניהן ביום ראשון הבא באצטדיון טדי, הירושלמים ימכרו את הכרטיסים לאוהדי שתי הקבוצות. מה אמרו האדומים ומה הגיבו הירוקים?

מחלוקת בין הפועל ירושלים למכבי חיפה בנוגע לגובה עמלת מכירת הכרטיסים עבור הקהל הירוק במשחק בין הקבוצות ביום ראשון הבא באצטדיון טדי, הובילה לכך שהאדומים מהבירה לא יעבירו כרטיסים לירוקים אלא ימכרו את כל הכרטיסים – לשני הקהלים – עצמאית.

מהפועל ירושלים נמסר: "מכבי חיפה בחרה לוותר על הקצאת הכרטיסים שאנו כמועדון מארח מחויבים להעביר. זו הסיבה שהפועל ירושלים, דרך משרד הכרטיסים Go-Out, מבצעת את המכירה בכללותה. קדמה לעניין מחלוקת בין המועדונים בדבר עמלות הכרטיסים. הפועל ירושלים מציעה העונה כרטיסים לטדי עם עמלת רכישה מופחתת לכל אוהדי הכדורגל, קהלי בית וחוץ. כרטיסים רגילים למשחק נמכרים ב-65 ש"ח בקופות ו-69 ש"ח אונליין. אנחנו מכבדים כל החלטה של מועדון יריב, ושומרים על זכותנו להציע מכירה הוגנת ביותר, דרך מערכת כרטיסים שאנו מפעילים".

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "הפועל ירושלים לא הוזילה את מחיר הכרטיס. המחיר בעבר היה 60 ש"ח כולל עמלה 9 ש"ח. להפך הם כעת העלו את הכרטיס ל-65 ש"ח ותמחרו את העמלה ב-4 ש"ח בלבד כולל מע"מ, לכן העדפנו שהם ימכרו את הכרטיסים, אין פה שום הוזלה של המחיר כרטיס, להפך. זו התחכמות. ב-4 ש"ח כולל מע”מ עמלה, מכבי חיפה אינה יכולה למכור כרטיס". בנוסף, הירוקים הבהירו בעקבות הנסיבות שהמשחק לא ייחשב במסגרת ספירת המשחקים למנויי החוץ ולחברי גרין פלוס.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW