כדורגל ישראליליגת העל

רשמי: עידן יוסי מאור ויקיר שוורץ בהפועל חדרה יוצא לדרך

הפועל חדרה יוצאת לעידן חדש. התכנית לניהול המועדון הוצגה הבוקר ע''י יוסי מאור ויקיר שוורץ בפני ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים, שבירך על המהלך: ''בקרוב נחנוך מתחם אימונים מהיפים והמפוארים בישראל''

הפועל חדרה יוצאת לעידן חדש. התכנית לניהול המועדון הוצגה הבוקר (חמישי) על ידי יוסי מאור ויקיר שוורץ בפני ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים, שבירך על המהלך.

השניים הציגו בפני ראש העיר את התוכניות הניהוליות שלהם, הן בצד המקצועי והן בצד הכלכלי במטרה לבנות יסודות חזקים לקבוצה שנים קדימה. הם הציגו תוכנית הבראה לצמצום החובות, הציגו את חזונם בנוגע לפיתוח מחלקת הנוער והבטיחו התנהלות שקופה ולהחזיר את אמון האוהדים. בן חיים הדגיש בפניהם את חשיבות ההשקעה בנוער ובילדי חדרה ואת החשיבות בניהול תקין ושקוף. 

מאור ושוורץ הבטיחו מצידם שיתוף פעולה מלא מול העירייה, שינויים דרמטיים בהתנהלות מחלקת הנוער ומינוי אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר בתחום. השניים, שכבר עובדים כחודש מאחורי הקלעים בצוותא עם אנשי הקבוצה ועם המאמן ניסו אביטן על הכנת העונה הקרובה, הבטיחו להעמיד העונה תקציב ראוי על מנת לבנות קבוצה טובה שתנסה להימנע מקרבות תחתית כפי שהיה בעונה האחרונה. 

יקיר שוורץ מסר: "זה רגע מרגש מאוד עבורי. כבוד עצום להוביל את הקבוצה שנקראת על שם אבא שלי ושהיא חלק ממני למעלה מארבעה עשורים. יוסי ואני מגיעים עם תוכנית לבנות בהפועל חדרה תשתית מקצועית וניהולית בריאה לעוד המון שנים קדימה. אני מודה לראש העיר על התמיכה, הנכונות והרוח הגבית לקדם את המועדון ועכשיו זה הזמן שלנו לעבוד. אני קורא לכל האוהדים להתאחד סביב הקבוצה ולעזור לנו לבנות יחד קבוצה ומועדון שכולנו חולמים עליו".

בן חיים איחל להם בהצלחה ואמר: "הפועל חדרה מספקת גאווה גדולה לעיר חדרה. אני מברך על המהלך לבנות בסיס חזק לקבוצה, הן ברמה הניהולית והן בצד המקצועי תוך דגש על בניית מחלקת הנוער למען ילדי חדרה. עיריית חדרה בונה תשתיות ספורט ברמה הגבוהה ביותר בהשקעה של עשרות מיליונים בכל העיר. בקרוב מאוד נחנוך מתחם האימונים החדש מהיפים והמפוארים בישראל שישרת את קבוצות הכדורגל בעיר.״

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW