כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: שחקני בית"ר ירושלים ועובדי המועדון הוצאו לחל"ת

בית"ר שלחה הודעה לעובדיה, כולל השחקנים, כי הם יוצאים לחל"ת בחודש נובמבר אחרי שהבעלים לא הגיע לסיכום על קיצוץ השכר. השחקנים הבהירו שיפעלו באמצעות ארגון השחקנים וידרשו את שכרם

שחקני בית"ר ירושלים קיבלו היום (שישי) באופן רשמי את ההודעה על הוצאתם לחל"ת. השחקנים, הצוות המקצועי, הצוות הרפואי ועובדי המועדון, כולם הוצאו לחופשה ללא תשלום, לתקופה של חודש. השחקנים יכולים לטעון שהוצאה לחל"ת באופן חד צדדי הינה כמו הודעת פיטורים ולכן יכולים לדרוש את מלוא החוזה שלהם בתביעה משפטית. לחלופין, יוכלו השחקנים למצוא להם קבוצה אחרת וחלקם כבר נערכים לכך. 

יש לציין שהמכתב מתייחס לתקופה של חודש נובמבר, והיא עשויה להתקצר או להתארך בהתאם למצב: "הרינו להודיעך כי בנסיכות מלחמת 'חרבות ברזל', תצא לחופשה ללא תשלום החל מיום 1.11.23. נכון למועד משלוח הודעה זו, תקופת החל"ת צפויה להסתיים ביום 30.11.23. יחד עם זאת, יכול ותקופה זו תתקצר ולחילופין, תוארך, בהודעה שתועבר אליך מהחברה מבעוד מועד, בהתאם להתפתחות הלחימה ונסיבותיה, אשר כרגע לא ניתן לצפותן. יובהר כי בכל מקרה, אין בהוצאתך לחל"ת בכדי לגרוע מכל הזכויות שנצברו לזכותך על פי דין, בשל תקופת העסקתך בחברה, והכל בכפוף לכל דין".

מכתב ההוצאה לחל"ת (צילום מסך)

הלילה פרסם ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל תגובה בשם שחקני בית"ר ובה נכתב: "הטענות של הנהלת המועדון מלאות ארס ורחוקות מהאמת. צר לנו שראשי המועדון, בימים קשים אלה, מנסים להוציא אותנו באור שלילי. הטענה על פיה ביקור המפונים או הפצועים, קשורה לשכר שלנו, היא מוטעת ומטעה. בזמנים כאלה היא אפילו מפלגת. מביך ומביש שזה מה שבעלי הבית שלנו טוענים".

עוד הוסיפו: "אם ממשלת ישראל תממן 70% מההכנסות, אזי יש הפסד של 30%. איך במצב כזה נתבקשנו לקצץ 70% כשההפסד הוא 30%? מתמטית זה לא מסתדר. האם אברמוב מחפש שנשלם עבור זה שנהיה שייכים למועדון? איפה נשמע דבר כזה? חשוב להבהיר: אנחנו באים לקראת המועדון תמיד, ותמיד נבוא. הסכמנו לקיצוץ על אף שאנחנו הקבוצה היחידה עד כה שבכלל מתעסקת בנושא השכר בימים קשים אלה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button