כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: קבוצת מבנה תשמש כספונסרית להפועל פתח תקווה

קבוצת הנדל''ן והמלאבסים הודיעו על שיתוף פעולה, במסגרתו הלוגו של החברה יופיע על חולצות השחקנים עד 2026. אבי יחיאל: ''בונים הווה ועתיד מבטיחים, זו הבעת אמון וכבוד גדול לנו כמועדון ולדרך שאנו עושים''

הפועל פתח תקווה וקבוצת הנדלן "מבנה" הודיעו היום (שני) על שיתוף פעולה, במסגרתו תשמש קבוצת "מבנה" כנותנת החסות הראשית של המועדון בשלוש השנים הקרובות, עד לסיום עונת 2025/26. לוגו קבוצת "מבנה" יופיע במרכז המדים של הפועל פתח תקווה, כאשר שם הקבוצה ייקרא מהיום בפרסומים הרשמיים של המועדון – הפועל "מבנה" פתח תקווה.

"הרצון של 'קבוצת מבנה' להיות שותפה לדרך שהמועדון עובר זו הבעת אמון וכבוד גדול לנו כמועדון ולדרך שאנו עושים בשנים האחרונות", אמר מנכ"ל הפועל מבנה פתח תקוה, אבי יחיאל. "יש לא מעט מן המשותף בין קבוצת מבנה להפועל פתח-תקוה – השורשיות, ההתמדה והאמונה בחריצות הם הבסיס שלנו וגם של קבוצת "מבנה". למרות האתגרים היום יומיים אנחנו ממשכים לבנות להפועל פ״ת הווה ועתיד מבטיחים".

"כחברה שמאמינה בחשיבותם של אנשים וקהילות", אמרה יעל פרי סמנכ"לית השיווק בקבוצת "מבנה". "אנו רואים בשיתוף הפעולה הזה מצע לצמיחה משותפת תוך מעורבות בחיי הקהילה ותרומה לאוכלוסיות השונות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW