כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: מייקל ולקאניס עוזב את הפועל ת"א ועובר לאייאקס

האדומים הודיעו רשמית על עזיבת המאמן האוסטרלי-יווני שמונה רק בקיץ האחרון וכעת עובר לתפקיד עוזר המאמן במועדון הפאר ההולנדי שחווה פתיחת עונה נוראית. עוזרו ויד ימינו המקצועי, בורחה לאמה, מונה למחליפו

הפועל תל אביב הודיעה היום (שני) רשמית שמייקל ולקאניס עוזב את המועדון וימונה לעוזר המאמן באייאקס, כאשר מי שיחליפו הוא עוזרו של המאמן האוסטרלי-יווני, בורחה לאמה.

מהפועל תל אביב נמסר: "בימים האחרונים מייקל ולקאניס קיבל הצעה רשמית להצטרף למועדון ההולנדי אייאקס אמסטרדם, כעוזרו של המאמן הראשי. בשל המציאות הביטחונית הקשה אשר פקדה אותנו, מייקל ביקש את ברכת הדרך של ראשי המועדון – ונענה בחיוב. המועדון החליט לקדם לתפקיד המאמן הראשי את בורחה לאמה, אשר שימש כעוזר המאמן של ולקאניס ויד ימינו המקצועי".

מנהל מחלקת הכדורגל חן סול אמר: "אני רוצה להודות למייקל על תרומתו החשובה למועדון שלנו. אמנם זה היה לתקופה לקצרה, אבל ההשפעה של מייקל הייתה משמעותית. מייקל הוא דמות אהובה במועדון שלנו וקשה לראות אותו הולך, אבל בעקבות המלחמה, החלטנו שלא לעמוד בדרכו. מייקל תמיד יהיה חלק ממשפחת הפועל תל אביב ואנו מאחלים לו הצלחה רבה באתגר החדש".

ולקאניס עצמו נפרד: "אני רוצה לנצל את הרגע הזה כדי להביע את תודתי מכל הלב לכל משפחת הפועל תל אביב. אני פונה כעת לאתגר חדש, הזדמנות ייחודית ומרגשת להצטרף לשורותיו של מועדון הפאר אייאקס אמסטרדם. מהרגע הראשון שהגעתי להפועל תל אביב הרגשתי את האהבה והתמיכה של כל האנשים במערכת. עבדנו קשה כדי להניח את היסודות לעתיד טוב יותר. למרות שהנסיבות הקשות אילצו את הכדורגל לתפוס את המושב האחורי, אני בטוח שבעתיד, המועדון, השחקנים והצוות ימשיכו בעבודה הטובה כדי לגרום אושר ותחושת גאווה לאוהדים המדהימים שלנו".

מאמן הפועל ת"א, מייקל ולקאניס (ליאת אבשלומי)

האוסטרלי-יווני הוסיף: "אני רוצה להודות לכל מנהלי המועדון, בפרט לדייויד מינצברג ולמנהל המקצועי חן סול, למנכ"ל איתי בונה, שהפגינו בי תמיכה מדהימה והאמינו בי ובעבודתי. לכל ההנהלה, האנשים שדואגים לדברים היום-יומיים, הצוות המקצועי המדהים שלי, שתמיד היה שם וימשיך בעבודה שהתחלנו, תמיד אתמוך בכם. אני רוצה לציין במיוחד את השחקנים שלי. היה לי העונג לעבוד איתם. אני רוצה להודות לכולם על המחויבות והמקום החיובי שהם נתנו לפילוסופיה שלי מדי יום".

ולקאניס סיכם: "בעודי נפרד לשלום, אני עושה זאת בתקווה ובציפייה שדרכינו יצטלבו שוב בעתיד. אני מאחל להפועל תל אביב בהצלחה בהמשך דרכה, ואני אופטימי שנחזור בקרוב לימים שקטים יותר, שיאפשרו לנו להתחבר מחדש ולחגוג את התשוקה המשותפת שלנו למשחק היפה. תודה על הזיכרונות, החברות והתמיכה הבלתי מעורערת. בטוח שעוד ניפגש שוב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW