כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: לירן מוכתר יסיים את תפקידו כמנכ"ל הפועל תל אביב

אחרי שבעה חודשים בלבד בתפקיד, המנכ''ל שמונה בנובמבר החליט לעזוב ונפרד מהאדומים: ''בכל יום הגעתי בתחושת שליחות אדירה. גאה שתהליך העברות הבעלות הסתיים בהצלחה, לנצח אשאר אוהד הקבוצה''

בשיחה שהתקיימה היום (שלישי) בין בעלי הפועל תל אביב והמנכ"ל לירן מוכתר, הוחלט כי מוכתר יסיים את תפקידו בסוף החודש – לאחר שמונה לתפקיד רק לפני שבעה חודשים. מהמועדון נמסר: "הבעלים הודו ללירן על תרומתו הרבה במהלך התקופה האחרונה, על המסירות, שיתוף הפעולה הפורה והעבודה הקשה בתהליך העברת זכויות הניהול – ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

לירן מוכתר, שהחליף בנובמבר האחרון את אודליה פרידמן, אמר: "אני מודה למשפחת הפועל תל אביב על התקופה במועדון. זכיתי להכיר אנשים מדהימים, קהילה חזקה ואוהדים נפלאים שרוצים תמיד בטובת הקבוצה. עברנו המון, רגעים יפים וגם משברים, אך תמיד יצאנו מחוזקים. בכל יום הגעתי למתחם האימונים בתחושת שליחות אדירה, עם רוח גבית ומוטיבציה לתרום את כל יכולותיי המקצועיות והאנושיות למען עתיד המועדון".

מוכתר הוסיף: "בחודשים האחרונים, עמלתי לילות כימים על מנת להשלים את העברת הבעלות, תוך ניהול בדיקת נאותות מורכבת מול שלל גורמים. מדובר בתהליך מסובך, עם מאות דו"חות ואסמכתאות. אני גאה בכך שהתהליך הסתיים בהצלחה. תודה לאוהדים המסורים, הנכס הגדול ביותר שלנו. השתדלתי תמיד להיות זמין ולהיות קשוב לכם כדוגמת הדרבי האחרון – ולשמור ביחד איתכם על הגאווה של המועדון הענק הזה. אני ממשיך לאתגר הבא בחיי המקצועיים, אך לנצח אשאר אוהד של הקבוצה וארצה בהצלחתה. יאללה הפועל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button