כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: השוער אופק מליקה חתם לחמש שנים במכבי תל אביב

אופק, בנו של שחקן העבר ירון מליקה, הצטרף למכבי תל אביב לאחר שהשוער בן ה-19 עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזה ל-5 שנים במועדון: ''מגשים חלום של כל ילד שמתחיל לשחק כדורגל בישראל''

רשמית: אופק מליקה חתם היום (רביעי) על חוזה עד תם עונת 2028/29 כשהשוער שזכה באליפות הנוער בעונה שעברה עם מכבי פתח תקווה הצטרף למועדון הכדורגל מכבי תל אביב.

לאחר החתימה על החוזה, מליקה אמר לאתר הרשמי: "אני מודה על האמון שניתן בי. להצטרף למכבי תל אביב, אלופת המדינה, הוא חלום של כל ילד שמתחיל את הקריירה בכדורגל הישראלי. להיות דור שלישי של שוערים במכבי אחרי אבא וסבא זה מעמד מרגש עבורי. אני מחכה כבר לפגוש את החברים שלי לחדר הלבשה, ללמוד ולעבוד קשה כדי שאוכל להוכיח את עצמי ובמקביל לעזור לקבוצה להשיג את כל המטרות שלה".

החתימה של מליקה במכבי תל אביב הופכת אותו לדור שלישי של שוערים שלבשו את המדים הצהובים כחולים. אביו של אופק, ירון, שיחק במכבי בין השנים 1991-1994 בשעה שסבו, שמואל, הגן על שער מכבי בין 1972-1974. דודו של אופק, מאיר, הוא בן המשפחה המפורסם ביותר ממשפחת מליקה, כשכבש 63 שערים ב-256 הופעות בין 1987-1996.

מליקה בן ה-19 (1.87 מ') ייצג את הנבחרות הצעירות של ישראל ב-28 משחקים בינ"ל בגילאי נערים, נוער כשבקיץ האחרון שבקיץ האחרון היה שותף למדליית הארד בו זכתה נבחרת U20 של ישראל באליפות העולם עד גיל 20 בארגנטינה.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW