כדורגל ישראליליגת העל

רשמית: הפועל תל אביב הודיעה לסילבס שחוזהו לא יחודש

האדומים אישרו שחוזהו של המאמן לא יוארך בעונה נוספת: ''עוזב בגב זקוף ובידיעה שהצלחתי במשימה אשר לשמה הגעתי בינואר האחרון. הדלת פתוחה ובעיקר הלב''. בהפועל הסבירו: ''פנינו לכיוון שונה מקצועית''

הפועל תל אביב הודיעה רשמית שהבוקר (ששליש) התקיימה פגישה בין המאמן חיים סילבס למנהל מחלקת הכדורגל של המועדון, חן סול. בשיחה, חן הביע את הערכתו והודה למאמן על עבודתו בקבוצה בחודשים האחרונים. חן הסביר לחיים שבשלב זה המועדון פונה לכיוון שונה מבחינה מקצועית – וכי חוזהו לא יוארך בעונה נוספת.

מנהל מחלקת הכדורגל, חן סול: ״אני מודה לחיים על התקופה במועדון. אנו נפרדים עם הרבה כבוד והערכה על עבודתו ותרומתו למערכת. חשוב לציין שחיים עמד במשימה שהוצבה בפניו כשחתם בקבוצה, לאחר שהגיע בתקופה קשה, עם חוסר ודאות וחוסר יציבות מקצועית – והצליח לייצב את השורות. אני מאחל לחיים הצלחה רבה בהמשך הדרך״.

עוזב את המועדון. חיים סילבס (ישי נאמן)
מאמן הפועל ת"א, חיים סילבס (ישי נאמן)

המאמן חיים סילבס אמר: "אני עוזב את הפועל תל אביב בגב זקוף ובידיעה כי הצלחתי במשימה אשר לשמה הגעתי בינואר האחרון. הייתה שיחה חיובית ועניינית, דרכינו אמנם נפרדות בשלב זה – אבל הדלת פתוחה ובעיקר הלב. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד שהיה לצידי ורצה בהצלחתנו. להנהלת המועדון, לצוות ולשחקנים, רק אנחנו יודעים מה עברנו וכמה היה קשה להתמודד עם הסיטואציה. תודה לקהל האדיר של הפועל תל אביב, על התמיכה והתצוגות המרשימות שריגשו באופן שלא ייאמן. תמיד תהיו בלבי".

סילבס בן ה-47 מונה למאמן האדומים ב-11 בינואר והצליח להשאיר את הקבוצה בליגת העל. הוא אימן בשנה החולפת גם את בני סכנין, בין ינואר לנובמבר 2022. בליגת העל הספיק לאמן גם קבוצות כמו קריית שמונה (2017-2018) והפועל חיפה (2019-2021).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button