כדורסלליגת העל

רשמית: דייויד בסן מונה למנכ"ל מנהלת ליגת העל בכדורסל

לאחר שנתיים שבהן עבד בליגת האלופות של פיב''א, בסן חוזר לכדורסל הישראלי אחרי שכיהן במגוון תפקידי ניהול בהפועל ירושלים במשך כמעט עשור. המנכ''ל החדש: ''מודה לשטינברג וחברי הדירקטוריון על האמון''

לאחר המלצת ועדת האיתור, דייויד בסן מונה היום (חמישי) למנכ"ל מנהלת הליגה בכדורסל. בסן בן ה-49, עבד בשנתיים האחרונות ב-BCL ועבר להתגורר בשוויץ לצורכי התפקיד. בארגון שימש דייויד כמנהל התחרויות בליגת האלופות בכדורסל. במסגרת תפקידו היה שותף בניהול המפעל הבכיר, אחראי להקמת ליגת האלופות לנוער (Youth BCL) וניהול טורנירי המוקדמות של ליגת האלופות.

לחובבי הכדורסל הישראלי, בסן מוכר מעבודתו לאורך 9 שנים בהפועל ירושלים שם כיהן במגוון תפקידי ניהול. לפני שהצטרף לירושלים, כיהן במשך 10 שנים בתפקידי ניהול בקבוצת ידיעות אחרונות, תחילה כמנכ"ל קבוצת הירחונים ולאחר מכן כמנהל המסחרי של העיתון היומי.

ממנהלת הליגה נמסר: "החלטתה של ועדת האיתור בראשותו של יו״ר המנהלת, ארי שטינברג והדח"צים ששותפים בה, התקבלה בברכה על ידי חברי דירקטוריון מנהלת הליגה. שטינברג סיכם עם בסן כי יחל בתקופה הקרובה בתהליך החפיפה מול ממלא מקום המנכ״ל, רני כהן, בסיומו ייכנס באופן רשמי לתפקיד".

יו"ר מנהלת הליגה, ארי שטינברג: ״ראשית, אני רוצה להודות לרני על עבודה מאומצת ומרשימה לאורך העונה הלא פשוטה שעוברת על כולנו. רני ניהל את המנהלת ביד רמה על אף כל הקשיים ואני בטוח שהוא עוד ימשיך להיות חלק משמעותי וחשוב מאיתנו בתקופה הקרובה ובהמשך. אני שמח שאיש כדורסל כמו דייויד חובר אלינו ורוצה לאחל לו המון בהצלחה בתפקיד החדש. אין לי ספק שהוא האיש הנכון בזמן הנכון עבור הכדורסל הישראלי והמנהלת בפרט. בשנה הזו ראינו עד כמה שיש צורך בשינוי אמיתי ועמוק בהמון היבטים שקשורים לליגה וזו המטרה הגדולה שלשמה הגעתו של דייויד הכרחית".

מנכ"ל מנהלת הליגה הנכנס, דייויד בסן: "אני רוצה להודות ליו"ר המנהלת מר ארי שטינברג ולחברי הדירקטוריון על המינוי והאמון. בהזדמנות זו ארצה גם להודות מקרב לב לאנשים הנפלאים ב-BCL, זו הייתה זכות גדולה להיות חלק מהארגון בשנתיים האחרונות. אני מצפה בכיליון עיניים להיכנס לתפקיד ולעבוד בשיתוף פעולה עם איגוד הכדורסל וקבוצות ליגת העל כדי להצעיד את הליגה קדימה. הכדורסל הישראלי בכלל וליגת העל בפרט, יקרים למיליוני אנשים בארץ ויחד עם האנשים הנפלאים המרכיבים את המנהלת, נעשה הכל כדי לתת לאוהדים את הליגה שהם ראויים לה,.

כתבות קשורות

Back to top button