ג'ודוענפים אחרים

רשמית: ברוך שמאילוב יוכל לחזור להתחרות כבר בחודש פברואר

הג'ודוקא הגיע להסדר טיעון עם ה-ITA ויוכל לשוב להתאמן ולהתחרות עם נבחרת ישראל: ''אעשה את הכל כדי להשיג את הקריטריון לפריס''. היו''ר פונטי: ''זכינו שאחד הספורטאים החזקים שלנו חוזר לתמונה''

בשורות מצוינות לג'ודוקא הישראלי ברוך שמאילוב. סוכנות ITA (״הסוכנות הבינלאומית לבדיקות״) הגיעה עמו להסדר טיעון לפיו יחזור שמאילוב, שזכה בטורניר המאסטרס האחרון בירושלים במדליית זהב, לשוב ולהתחרות כבר בחודש פברואר הקרוב. חודשיים קודם לכן, בחודש דצמבר, יוכל לשוב ולהתאמן כרגיל עם נבחרת ישראל.

שמאילוב, באמצעות עורכי דינו עידו בר-נתן וקלוד ראמוני, טענו כי תקלות טכניות שלא תלויות בשמאילוב הן אלה שמנעו ממנו לדווח במערכת הדיווח האינטרנטית. על בסיס טענות אלה הגיעו הצדדים להסדר.

ברוך שמאילוב חוגג (עודד קרני, באדיבות איגוד הג'ודו)

ברוך שמאילוב אמר: "לפני הכל אני רוצה להודות לעורכי הדין שלי, עידו בר-נתן וקלוד ראמוני, שעשו עבודה מדהימה, ואפשרו לי להשאיר את החלום שלי בחיים. עכשיו, כשכל התקופה הקשה הזו מאחורי אני מביט רק קדימה, ואעשה הכל, למרות הזמן הקצר שנותר לי, להשיג את הקריטריון לפריז ולהגשים את החלום שלי, לזכות במדליית אולימפית לישראל. אני רוצה להודות לאיגוד הג׳ודו ולמשה פונטי היו״ר שהאמינו בי, ואני כבר מחכה לחזור למזרן. סוף סוף אני יכול לחזור לחייך באמת".

יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי: "אני שמח בשביל ברוך שהסוכנות קיבלה את העובדה שהוא טעה טעות טכנית בלבד. עורכי הדין שלו עשו עבודה נהדרת, ואנחנו זכינו שאחד הספורטאים החזקים שלנו חוזר לתמונה. עכשיו הוא צריך להוכיח את עצמו ולחזור בכל הכוח".

עו"ד עידו בר-נתן: "קודם כל ולפני הכל יש להודות לעו"ד ראמוני על עבודתו המעולה. אני שמח שהסוכנות קיבלה את הטענות שלנו. הגענו להסדר שיאפשר לברוך לקבל הזדמנות הוגנת להשתתף באולימפיאדה ולייצג את ישראל. אני יודע כמה זה חשוב לו. האולימפיאדה היא פסגת שאיפותיו – עכשיו הכל תלוי רק בו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW