כדורגל ישראלינבחרת ישראל

רשמית: אופ"א הודיעה על דחיית משחק הנבחרת מול שווייץ

המפגש במוקדמות היורו, וכן משחקי הנבחרת הצעירה ועד גיל 17 שהיו אמורים להיערך השבוע בישראל, נדחו בעקבות המצב. אין החלטה לגבי המשחק מול קוסובו. זוארץ: ''הנבחרת תערוך שלושה משחקים בנובמבר''

אופ"א עדכנה הערב (ראשון) באופן רשמי את יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ כי היא דוחה את כלל משחקי הנבחרות שאמורים היו להיערך בישראל בימים הקרובים בהתאם לבקשת ההתאחדות. משחק הנבחרת הבוגרת נגד שווייץ (12.10) לא יתקיים לפיכך, כך גם משחקי הנבחרת הצעירה נגד אסטוניה (12.10) וגרמניה (17.10). יש לציין כי אופ"א הבהירה שהחלטה לגבי המשחק מול קוסובו (15.10) תתקבל בימים הקרובים, אך גם הוא צפוי להידחות בעקבות המלחמה שפרצה אתמול.

שחקני נבחרת ישראל ברומניה (שאול גרינפלד)

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ: "אני מודה לנשיא אופ״א אלכס ספרין ולבכירי הארגון על שנענו לבקשתי לנוכח מצב הלחימה בישראל והמחיר הכבד של קורבנות בנפש לדחות את המשחק הקרוב מול שווייץ ואת משחקי הנבחרת הצעירה. ראוי להזכיר גם את הרוח הספורטיבית שגילו עמיתינו בשווייץ, רומניה וקוסובו שהבינו את הנסיבות החריגות והכל כך כואבות. הנבחרת תקיים 3 משחקים בחלון בנובמבר ונצטרך למצוא יחד בהמשך מועד נוסף כדי לעמוד בסך המשחקים המחייב. זה אתגר מקצועי לא פשוט, אבל דווקא בצוק העתים, ברגעים הכואבים ביותר שלנו כמדינה, רצינו להבטיח שתהיה לנו כבר בעתיד הקרוב הזדמנות להיות יחד ולנצח גם על כר הדשא. אמן".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button