ספורט אולימפיענפים אחרים

רשמית:דיאדורה היא המלבישה הרשמית של אגודת מכבי ת"א

חברת אופנת הספורט MGS חתמה על הסכם עם אגודת מכבי ת''א ותלביש את ספורטאי האגודה במדים ממותגים של דיאדורה. שיטרוק: ''לבוש איכותי וראוי יוצר זהות מובהקת ואחידות בין האגודה, הספורטאים והמותג''

חברת הספורט MGS חתמה היום (שני) על הסכם חסות לשלוש שנים עם אגודת הספורט מכבי תל אביב, במסגרתו ספורטאי האגודה , המונה למעלה מ-3000 ספורטאיות וספורטאים ילבשו  מדי ספורט ממותגים של המותג הוותיק והאיכותי דיאדורה. במדים אלה יופיעו הספורטאים לאימונים, לתחרויות ולמשחקים.

אגודת הספורט מכבי תל אביב מונה למעלה מ-3000 ספורטאים המתחרים כ-20 ענפי ספורט, ביניהם: אתלטיקה, התעמלות מכשירים, התעמלות אומנותית, הרמת משקולות, שחייה, כדורעף, כדוריד טניס שולחן, ועוד. באירוע חתימת ההסכם בין MGS למכבי תל אביב נכחו ארבעה מספורטאי האגודה: הקופץ לגובה יונתן קפיטולניק, אלוף העולם ואלוף אירופה לנוער בקפיצה לגובה; מרימת המשקולות אלה פירט אלופת ישראל; גנדי סוקולוב, קפטן אלופת המדינה ומחזיקת הגביע בכדורעף; והמתעמל אלכס מיאקינין שזכה במדליית ארד בתרגיל מתח באליפות אירופה 2020.

מימין: יונתן קפיטולניק, דורון שיטרוק, אלה פירט גנדי סוקולוב ואלכס מיאקינין (יח"צ)

הבעלים של קבוצת MGS המשווקת של דיאדורה בישראל, גדעון מוליוב: "אנו גאים ונרגשים להיות המלבישים הרשמיים של ספורטאי אגודת הספורט מכבי תל אביב עם המותג דיאדורה, ממותגי הספורט האהובים בארץ ובעולם. שיתוף הפעולה עם אגודת ספורט כה מפוארת הוא טבעי עבורנו. מרגש במיוחד להיות חלק מטיפוח ספורטאי העתיד של מדינת ישראל".

יו"ר מכבי תל אביב, דורון שיטרוק: "מכבי תל אביב כאגודת הספורט הגדולה וההישגית ביותר בספורט בישראל גאה בשיתוף הפעולה הרב שנתי עם מותג הספורט היוקרתי דיאדורה מבית MGS . לבוש איכותי וראוי של אלפי ספורטאים המייצגים את מכבי תל אביב בכל הגילאים, בהם ספורטאי העל האולימפיים של ישראל, יוצר זהות מובהקת ואחידות בין האגודה, הספורטאים והמותג. כולנו ביחד מותג אחד. מדובר בחיבור ערכי מנצח בין שני מותגים מובילים הדוגלים באיכות, מובילות והישגיות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW