כדורגל ישראליליגת העל

רפאלוב תקף: "הורסים את המשחק", דגו ביקר: "החלטות מנותקות"

זעם גדול במכבי חיפה על ההחלטה להפחית נקודה נוספת ממאזנה של הקבוצה. הקשר: ''מעולם לא נתקלתי בעונש קולקטיבי שפוגע בספורטיביות של המשחק''. המאמן: ''אתה נותן הכל, זו הפרנסה שלך, ואז זה מגיע''

במכבי חיפה הגיבו בהלם מוחלט להחלטה של בית הדין להפחית נקודה ממאזנה של הקבוצה. בעקבות ההחלטה, איבדה האלופה את המקום הראשון בליגת העל קצת יותר מחודש אחרי שהשלימה מהפך ומחקה פער של 10 נקודות ממכבי תל אביב. הצהובים ניצבים כעת בראש הטבלה עם יתרון של נקודה – ואם בית הדין יקבל את ערעורם בנוגע להפחתת הנקודה בשל אירועי הדרבי – הוא יגדל בנקודה נוספת.

מאמן מכבי חיפה מסאי דגו כתב: "אתה עובד קשה, נותן הכל, זו הפרנסה שלך, ואז זה מגיע. החלטות מנותקות שפוגעות במשחק!! שום דבר לא ישבור אותנו".

הסטורי של מסאי דגו (צילום: אינסטגרם)

הקשר ליאור רפאלוב כתב: "הגיע הזמן לומר בקול כל מה שכולנו השחקנים מרגישים. אני באופן אישי חזרתי לישראל אחרי 12 שנים בבלגיה לסגור מעגל ולזכות באליפות. בהמון משחקים במהלך השנים פירוטכניקה ביציעים הייתה חלק בלתי נפרד מהחוויה שלי שם. אוהד או אוהדים שהיו בעד הקבוצה והשליכו אבוקות לכר הדשא נענשו בחומרה בקנס מאוד גבוה והרחקה לצמיתות מהמגרשים".

רפאלוב סיכם: "מעולם לא נתקלתי בעונש קולקטיבי שפוגע בספורטיביות של המשחק שכולנו כל כך אוהבים. לנו כשחקנים וכמועדון שעובד סופר קשה להגיע למצוינות ולהשגת המטרות שלנו, מרגיש שהורסים לנו את המשחק. אברך כל קבוצה שתזכה בתואר על כר הדשא. מקווה שמקבלי ההחלטות לא יהרסו את המאבק הספורטיבי המאוד מעניין שיש העונה בכדורגל שלנו".

הסטורי של ליאור רפאלוב (צילום: אינסטגרם)

המגן פייר קורנו כתב בצרפתית: "החלטות ספורטיביות מבישות, נקודות משיגים על המגרש ולא מחוצה לו. אנחנו קוראים להגינות". הבלם רמי גרשון תייג את שר התרבות והספורט מיקי זוהר וכתב: "עבודה קשה כל כך נגזלת בקלות בלתי נסבלת. הגיע הזמן לעשות לזה סוף".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button