כדורגל ישראלינבחרת ישראל

רן בן שמעון מודה: "ייתכן שלחלק מהשחקנים זה משחק תקוע"

נבחרת ישראל משלימה את ההכנות למשחק הידידות מול הונגריה בדברצן מחר (שבת, 19:00). המאמן שירשום בכורה: ''צעד ראשון במסע ארוך מאוד. לא מסתכל על מה שקיבלתי אלא על המקומות שאליהם אני רוצה להגיע''

עידן רן בן שמעון נבחרת ישראל ייפתח מחר (שבת, 19:00) עם משחק ידידות בדברצן נגד הונגריה, כאשר ביום שלישי יתקיים משחק ידידות נוסף – מול בלארוס בבודפשט. ישראל מגיעה כמובן למשחקים מחר ומול בלארוס בסגל משני, שלא יהיה דומה לזה שיופיע במוקדמות המונדיאל. ההרכב המשוער: עומרי גלזר, אלי דסה, רז שלמה, גוני נאור, עופרי ארד, דני גרופר, עדן שמיר, נטע לביא, דן ביטון, גדי קינדה ותאי בריבו.

המאמן רן בן שמעון אמר לקראת הבכורה שלו על הקווים: "הונגריה משחקת כדורגל פחות מסורתי, פחות תדמיתי. יהיה משחק מעניין, אווירה טובה. לכל צד יש את המטרה שלו, לנו יש את המטרה שלנו כי אנחנו נבחרת חדשה. נשתדל להיות הכנה טובה עבור הונגריה. הם מארחים בצורה מדהימה, יש גם את הרובד של האנשים והם נפלאים. אין ספק שקיבלתי נבחרת טובה, אבל אני לא רואה את זה בתור מה קיבלתי, אלא על המקומות שאליהם אני רוצה להגיע. זה צעד אחד במסע ארוך מאוד, הצעד הראשון הוא חשוב מאוד. אולי לכמה אנשים זה משחק שתקוע באמצע החיים, אבל יש לנו מטרות מאוד חשובות, לי יותר מכולם".

בן שמעון הוסיף: "ההונגרים מצטיינים במשחק הקבוצתי, המאמן שלהם מרקו רוסי בנה תלכיד שגם משחק יחד, גם מבין אחד את השני, ובמשחקים שעקבנו רואים שהם יוצאים מתבניות מקובלות וזה הופך את המשחקים מולם למאוד מעניינים עם כדורגל מודרני וחדשני. אנחנו מרוכזים במשחק הזה, לכל משימה צריך לתת 100%, יש פה 100% בכל משימה ולא 50:50, נחשוב על המשחק הבא וניקח בחשבון את כל הנתונים, לכל משחק נקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעינינו".

הקפטן אלי דסה (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

קפטן הנבחרת אלי דסה אמר: "אני רוצה בשם המדינה והאזרחים להודות להתאחדות ההונגרית, לממשלה ולעם ההונגרי על האירוח הפנטסטי שהם נותנים לנו בכל פעם שאנחנו מגיעים. כמובן שכל אחד היה רוצה לשחק בבית שלו, אבל אנחנו מלאי הערכה". על המפתחות לקראת המשחק מול היריבה שתופיע ביורו הקרוב בגרמניה: "אין ספק שהונגריה נבחרת מצוינת שמשחקת כדורגל מעניין, לא בכדי היא עלתה מהבית שלה ראשונה".

דסה סיכם: "נצטרך להביא כמה עקרונות ודברים שעבדנו עליהם השבוע, נבוא לעשות משחק טוב ונקווה שתהיה אווירה טובה. זה לא שאני בוחר לברוח או להישאר, מתי שאני צריך להיות פה אני אהיה פה ואין קשר לשחקנים אחרים. אנחנו רק בתחילת הדרך, אבל יש מרקם טוב של אנשים טובים, יש צוות טוב, לא נצא בהצהרות גדולות. הונגריה פנטסטית, זה משחק ידידות על הנייר, אבל כמובן שיש הרבה מאוד עניין. אנחנו רוצים להוות יריב טוב".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW