כדורגל ישראלינבחרת ישראל

רן בן שמעון דרוך: "נצטרך להתנתק מהפופוליזם ולהיות עניינים"

מאמן הנבחרת דיבר לקראת בלארוס מחר (שלישי, 19:00): ''הנבחרות שמצליחות ברמות הגבוהות הן אלו שלא סופגות. רוצה לראות נבחרת עם מודעות גדולה להתחלת משחקים''. דסה: ''נלמד מהשגיאות שהיו מול הונגריה''

אחרי התבוסה בשבת מול הונגריה, נבחרת ישראל ממשיכה בהכנות שלה לליגת האומות. מחר (שלישי, 19:00) היא תשחק בדברצן נגד נבחרת בלארוס – במשחק האחרון של הנבחרת לפני פתיחת משחקי ליגת האומות נגד בלגיה בחוץ. ישראל אמנם ניצחה פעמיים את בלארוס בתוספת הזמן במוקדמות היורו, אך גם הפסידה לה פעמיים במשחקי ידידות: 2:1 באוגוסט 2007 במינסק וגם 2:1 בנובמבר 2012 ברמת גן. לפי התרגול באימון המסכם, גיא מלמד, רמזי ספורי, רועי גורדנה ועידן נחמיאס יפחו בהרכב.

ההרכב המשוער: עומרי גלזר; אלי דסה, עידן נחמיאס, רז שלמה, דני גרופר; נטע לביא, אליאל פרץ, רועי גורדנה, רמזי ספורי, דן ביטון; גיא מלמד.

המאמן רן בן שמעון אמר: "ארצה לראות סוג משחק אחר. מעריך שדרגת הקושי היא די גבוהה, אבל זה משחק שונה לחלוטין. הכדור יהיה הרבה יותר ברגליים שלנו, נוכל להניע כדור ולמצוא פתרונות התקפיים. אנחנו צריכים להתגונן מדברים אחרים ממה שהתגוננו נגד הונגריה, שהיא נבחרת הרבה יותר איכותית. גם במשחק הזה וגם במשחקים הקודמים ראינו שבלארוס עושה הרבה מאוד נזקים ליריבות על ידי מעברים. הם עשו 3:3 עם שווייץ, שהיא נבחרת טובה, הם עשו תיקו עם קוסובו, הם נבחרת מאומנת ונצטרך להתכונן למשחק הזה טוב".

אלי דסה (האתר הרשמי של דינמו מוסקבה)

בן שמעון הוסיף: "מה ארצה לראות מהנבחרת? נבחרת שקודם כל בבסיס הרבה יותר קשה לה לקבל גולים. אני חושב שברמה התחרותית הגבוהה, נבחרות שמצליחות בעולם, אלו נבחרות שמקבלות מעט גולים וקשה מאוד להבקיע להן. אני מאמין שיהיה לנו חלק קדמי שידע לייצר. ארצה לראות נבחרת עם מודעות הרבה יותר גדולה להתחלת משחקים ולדקות מכריעות. אנחנו נמצאים איתם כתף אל כתף, נצטרך להתנתק מהפופוליזם ולהיות עניינים לגבי הדברים שנרצה לראות את הנבחרת ברגעים האמיתיים שלה".

הקפטן אלי דסה, שמוקדם יותר דינמו מוסקבה הודיעה שמימשה את האופציה עליו לעונה נוספת: "למדנו מהשגיאות, זה לגיטימי בתחילת הדרך. ממשחק למשחק נרצה להשתפר, אני הייתי רוצה לראות נבחרת רעבה. נרצה לעשות משחק איכותי וטוב, הכי חשוב. המשך הדרך ברוסיה? כשיש חוזה זה תמיד חשוב, משהו שאני יודע כבר תקופה. אני כאן כרגע, מה שדוחף אותי זה להיות במדי הנבחרת, לא משהו אחר. אף פעם לא נחמד לא לארח בית, בחוץ זה אמוציות אחרות, אבל אנחנו נדע להתמודד עם הדברים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW