כדורסלליגת העל

רכש שני לעולה החדשה: בניה סרור חתם במכבי עירוני ר"ג

שחקן הציר הצעיר בניה סרור (23 וחצי, 2.08 מטר), ששיחק בארבע השנים האחרונות בהפועל גלבוע גליל (ירדה בסיום העונה האחרונה לליגה הלאומית), מצטרף לעולה החדשה לליגת העל מכבי עירוני רמת גן. ההסכם שנחתם היום (רביעי) בין הצדדים לשנתיים. זהו השחקן החדש השני המצטרף לקבוצה לאחר שבשבוע שעבר חתם בשורותיה כרם משעור.

סרור, יליד עפולה, גדול בגלבוע, שם עשה את צעדיו הראשונים בכדורסל. הוא רצה להיות כמו אחיו אליה, המבוגר ממנו בשלוש שנים, הגבוה ממנו בארבעה סנטימטרים – 2.12 מטר שישחק בעונה הקרבה בקבוצת נוף הגליל (ליגה ארצית). בתחילת דרכו בקט סל לא בלט בניה סרור בגובהו. בכתה ט' עשה קפיצה משמעותית וגבה בבת אחת ביותר מ-20 סנטימטרים. בהיותו בן 19 הצטרף לקבוצה הבוגרת של גלבוע גליל. המאמן הראשון שהאמין בו ונתן לו הזדמנות להשתלב בליגת העל היה ליאור ליובין שגדל ב…מכבי רמת גן.

בניה סרור (באדיבות מכבי עירוני רמת גן)

"אני יודע שמכבי עירוני רמת גן היא קבוצה הדוגלת בקידום שחקנים צעירים. אני מאד רוצה להתקדם ואני מרגיש שזה המקום בו אעשה את הקפיצה המקצועית המשמעותית בקריירה שלי. שמעתי רבות וטובות על המועדון הזה המהווה בית חם לשחקנים. אני מגיע לקבוצה עם מוטיבציה גבוהה מאד ורצון להצליח", אמר סרור מיד לאחר חתימתו על ההסכם.

מה שמאפיין במיוחד את סרור הוא משחק ההגנה חסר הפשרות שלו. "בהתקפה יש יום טוב ויום פחות טוב. בהגנה אין דבר כזה יום רע. בכל רגע נתון השחקן חייב לתת יותר מ-100% וכזה אני". לסרור מוסר עבודה גבוה מאד. הוא משתדל תמיד לעלות על הפארקט ראשון, הרבה לפני כולם ולרדת  הרבה אחרי כולם. הוא גם משקיע באימונים אישיים ועכשיו בתקופת הפגרה הוא מבצע שש יחידות אימון שבועיות בחדר הכושר כדי להגיע מוכן לתחילת האימונים.

יו"ר מכבי עירוני רמת גן חן שניידרמן אמר אחרי חתימת ההסכם: "בניה סרור הוא השחקן השני לקראת העונה הקרובה שאנחנו מחתימים והשלישי בסגל הקבוצה (ג'ורדן כהן) ההולך ונבנה בימים אלו. המטרה שלנו היא לבנות סגל איכותי ועמוק שיסייע לנו במטרות שהצבנו לעצמנו – פלייאוף עליון והגעה לאירופה. אני בטוח שבניה, אחרי מספר שנים בגלבוע, יעשה אצלנו את הפריצה המקצועית המיוחלת ויסייע בהשגת המטרות שלנו. אני קורא לאוהדי הקבוצה המגלים היענות גדולה ברכישת מנויים לעונה הקרובה, להזדרז ולהבטיח לעצמם את מקומותיהם ביציעים"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button