כדורגל ישראליליגת העל

רכש בדרך: התקרבות משמעותית בעסקת אזולאי ממכבי נתניה

הירוקים בדרך לטרייד עם מכבי נתניה, שמעוניינת במאור לוי וסוף פודגוראנו. חיפה תעביר גם סכום כסף של כמיליון יורו עבור הקשר. פרנזי פיירו צפוי להצטרף ביממה הקרובה. בינתיים, הירוקים השיקו אתר אינטרנט חדש

מכבי חיפה תנסה לסגור את עסקת איתן אזולאי בימים הקרובים, כאשר גם מכבי נתניה מעוניינת מאוד בעסקה ורוצה לקבל את מאור לוי וסוף פודגוראנו. בינתיים, הקבוצה עצמה נערכת ליציאה ביום שלישי למחנה האימונים בספרד, זאת לא לפני שתקיים מחר (שני) משחק הכנה נוסף והפעם מול הנבחרת הצעירה של גיא לוזון שמתכוננת למשחקים האולימפיים בפריס. החלוץ פרנזי פיירו יצטרף לחבריו ביממה הקרובה ובינתיים לא ברור אם חברו הקרוב, עבדולאי סק, יגיע למחנה אחרי הטרגדיה האישית הקשה שעבר.

בחזרה לעסקת אזולאי, כמו במקרים קודמים, הדרישות של אייל סגל גבוהות, אך הרצון של ברק בכר לראות את אזולאי לצד עלי מוחמד ומחמוד ג'אבר, גובר על שאר השיקולים בשלב זה. פודגוראנו תחילה הגיב בביטול כלפי מעבר שכזה, אך ההערכה היא שבסופו של דבר הוא יתגמש. בנוסף לשני השחקנים הירוקים צפויים לשלם כמיליון יורו, כאשר מאור לוי עצמו רוצה לעבור לקבוצה שבה יוכל לשחק באופן קבוע. אבי לוזון לא הסתיר את רצונו לראות את הקשר נשאר אצלו במכבי פתח תקווה, אך נראה כי הסיכויים לכך קלושים.

בנושא אחר, מכבי חיפה השיקה היום אתר רשמי חדש למועדון. בתפריט: עיצוב חדשני, נוח וידידותי למשתמש, חיבור לאזור אישי (בקרוב), אזור היסטוריה עשיר, עם מנוע חיפוש ייחודי, אזור משחק נוח ונעים למשתמש וגם עדכונים, תקשורת ישירה מול המועדון, ערוץ מכבי חיפה TV משודרג ונוח.

עלות ההשקעה באתר החדש היא מאות אלפי שקלים, זאת בניסיון להפוך את הפלטפורמה הדיגיטלית למובילה מבחינת המועדון. מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, אמר בשיחות פתוחות ומפגשים עם אוהדים כי "מכבי חיפה שמה לה למטרה לעשות הכל כדי לשפר את הנושא", כאשר המבחן הגדול יהיה בעניין רכישת מנויים וכרטיסים, נושא שספג ביקורת רבה לאורך השנים.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW