אתלטיקהספורט אולימפיענפים אחרים

ריצה של הלייף: 10 אלף נשים השתתפו במרוץ לייף ראן

מירוץ הנשים ''לייף ראן'' בתל אביב התקיים הערב (חמישי) תחת הכותרת ''אלימות במשפחה זה לא נורמלי'', בהשתפות אלפי נשים. לינוי אשרם: ''עוצמה נשית נדירה ומעצימה, המטרה היא לעודד שיח ולעורר מודעות''

הערב (חמישי) נערך בפעם השמינית מירוץ הנשים הגדול בישראל, ה-Life Run, של סופר-פארם ועיריית תל אביב. כעשרת אלפים נשים מגיל 12 ועד 74 ומכל חלקי הארץ הגיעו לספורטק בתל אביב לחגיגה נשית והשתתפו בריצות 4, 8 ו-12 ק"מ. 

המרוץ נערך זו השנה השנייה בסימן המאבק באלימות במשפחה, תחת הכותרת "אלימות במשפחה זה לא נורמלי", על רקע התגברות התופעה בשנים האחרונות, וריבוי המקרים של אלימות במשפחה. בין הרצות היו גם נשים אשר חוו תקיפה אלימה  והצליחו לחזור לשגרת חיים בריאה בזכות הריצה. 

"המטרה של המשימה החברתית של המירוץ היא קודם כל לעודד שיח ולעודד מודעות סביב נושא האלימות בתוך המשפחה", מסבירה לינוי אשרם המגיעה השנה למירוץ בפעם השנייה. "הגעתי גם כי מאוד נהניתי שנה שעברה וגם כי עוצמה נשית כזאת היא נדירה ומעצימה אבל בעיקר כדי לקחת חלק בהעברת מסר שיכול להשפיע על חייהם של רבים – אלימות במשפחה זה לא נורמלי. אז בואו נדבר את זה, נהיה ערניים לזה ובואו נשמור את העולם שלנו כמה שיותר נורמלי".

אשרם הגיעה להזניק ולהשתתף במירוץ יחד עם ספורטאיות נוספות בהן נטע ריבקין, דיאנה ויסמן, ניקול רובנוביץ, סילבי ז'אן ועוד.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button