כדורגל ישראליליגת העל

רימון הלם נזרק על בית אביו של כדורגלן המשחק בליגת העל

הרימון התפוצץ בביתו של איש העסקים, שמוכר גם מתחום הכדורגל והוא אביו של שחקן מוכר. במשטרה פתחו בחקירה והחשד מבחינתה הוא שהרקע פלילי, אך כרגע עוד אין עצורים החשודים בזריקה שהתרחשה ברמת גן

רימון הלם התפוצץ בסוף השבוע בביתו של איש עסקים מוכר, שבנו הוא שחקן פעיל ומוכר בליגת העל. הרימון נזרק על ביתו הפרטי ברמת גן של איש העסקים שמוכר גם בעולם הכדורגל. לאחר הפיצוץ ואיסוף הראיות בזירה פתחה המשטרה בחקירה, כאשר נכון לרגע זה טרם נעצרו אנשים בחשד לזריקת הרימון.

לפי הדיווח באתר "פוסטה", איש העסקים שמתגורר במקום אליו הושלך רימון ההלם הוא בעלים של חברה עסקית, בעבר הוא היה בעלים של קבוצת כדורגל מליגת העל והליגה הלאומית. לפני כשנה הוא ניסה להירשם שוב כבעלים של אותה הקבוצה, אבל דוחות שהגישו נציגי המדינה לבית המשפט קבעו שהוא איש קש של מוכר למשטרה מתחום השוק האפור, שהוא הבעלים האמיתי של מועדון הכדורגל המדובר.

עוד דווח כי על רקע הקשר לכאורה בין השניים, סירבה המשטרה לתת רישיון עסק גם לאצטדיון שבו מתקיימת עיקר הפעילות של קבוצת הכדורגל. בחודש יוני הגישה יחידת תביעות רישוי עסקים של מרחב דן כתב אישום נגד מועדון הכדורגל, בעלי המניות בו וביניהם איש העסקים, וכן נגד מנהל האצטדיון, על עבירות של ניהול עסק ללא רישיון ועיסוק ללא רישיון. דיון בהליך משפטי זה צפוי להתקיים בסוף חודש דצמבר.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button