כדורגל ישראליליגת העל

ריינה עברה בבקרה התקציבית, מימר: "אנחנו עדיין בשלבי בנייה"

יממה לפני משחקה הראשון של מכבי בני ריינה לעונת 2023/24, מחר (רביעי, 20:00) מול מכבי נתניה במחזור השני של גביע הטוטו, תקציבה של הקבוצה אושר היום ברשות לבקרת התקציבים. זאת למרות שבמהלך הקיץ נאלצו במועדון להתמודד עם ניסיון של רשם העמותות לפרק את הקבוצה, כאשר יש לציין שבריינה עדיין ממתינים שרשם העמותות יחזיר את הניהול התקין למועדון.

מכבי בני ריינה הודיעה: שרון מימר ימשיך בעונה הבאה
מאמן מכבי בני ריינה, שרון מימר (ישי נאמן)

המאמן שרון מימר אמר לקראת המשחק: "קודם כל אנחנו נרגשים מאוד להתחיל עונה חדשה, להמשיך את המסע שעשינו בעונה שעברה. השנה עשינו הרבה שינויים בסגל, שחררנו 14 שחקנים והבאנו כרגע 9 שחקנים. אנחנו עדיין בשלבי בנייה, עד עכשיו עשינו הכנה טובה. אני מאוד מרוצה מהחיבור של השחקנים החדשים. מטרות נוספות בחלון ההעברות? האמת שחסרים לנו עוד שניים שלושה שחקנים, נצטרך להשלים את הסגל ולבוא לליגה בצורה הכי מוכנה שאפשר".

מימר ביקר את הלו"ז הצפוף: "אנחנו לוקחים את גביע הטוטו ברצינות, זה עוד משחקי הכנה לליגה. אנחנו נשתדל להשתפר כמו שעשינו עד עכשיו ולהגיע לליגה מוכנים. קודם כל אנחנו רוצים מאוד לנצח כל משחק, אבל ארבעה משחקים בפחות משבועיים זה לא משהו נכון והגיוני לשלב הזה של העונה ומסכן את השחקנים בפציעות. יש לנו סגל עמוק, ננסה לשלב כמה שיותר שחקנים ולעבור את המשחקים האלה בלי פציעות. אני חושב שאנחנו בשלב הזה במקום טוב מאוד בשביל קבוצה שהיא די חדשה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button