כדורגל ישראליליגת העל

ריבאלדו תומך: "אלוהים ישמיד את האויב. מתפלל לישראל"

אגדת הכדורגל מברזיל העלה סטורי בו הוא תוקף את החמאס: ''אלוהים יביא ניצחון ושלום לישראל''. שאקירה אוסטין, ה-MVP של ליגת הנשים ושחקנית רמלה, תמכה בתושבי עזה: ''התפללו עבור הנפגעים האמיתיים''

כוכב העבר של נבחרת ברזיל וברצלונה, ריבאלדו, ידוע כאחד מאוהבי ישראל וביקר בארץ פעמים רבות בעבר. הבוקר (שלישי) הוא העלה סטורי באינסטגרם בו הוא מביע הזדהות עם מדינת ישראל ואזרחיה ותוקף את הברבריות של החמאס, כשהוא מחזק את דבריו מהכתובים.

הסטורי של ריבאלדו (צילום מסך)

ריבאלדו כתב: "אלוהים אומר שהוא ישמיד את כל אויבהם וייתן להם ניצחון גדול. שיבוא שלום לישראל". והוסיף פסוקים מתוך ספר זכריה: "והיה ביום ההוא אשים את ירושלם אבן מעמסה לכל העמים כל עמסיה שרוט ישרוט ונאספו עליה כל גויי הארץ; ביום ההוא נאום יהוה אכה כל סוס בתימהון ורכבו בשיגעון ועל בית יהודה אפקח את עיני וכל סוס העמים אכה בעיוורון".

הסטורי של שאקירה אוסטין (צילום מסך)

בניגוד מוחלט לברזילאי, הכדורסלנית שאקירה אוסטין – שזכתה בעונה שעברה באליפות עם אליצור רמלה והוכתרה ל-MVP של ליגת העל לנשים – צידדה בפלסטין כשכתבה בסטורי: "עוד רצח עם. מתפללת מען הקורבנות האמיתיים וחייהם של מסכנים חפים מפשע, שלעולם לא יחזרו להיות אותו הדבר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW