כדורגל ישראליליגת העל

רוני לוי: "עתידי? אני מקווה להיות בהפועל חיפה בעונה הבאה"

מאמן הפועל חיפה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק בשבת (17:00) נגד בני סכנין: ''טוב לי בהפועל חיפה, אין סיבה שדברים לא ייסגרו''. דור מלול הוסיף: ''אני לא מאמין במחסומים נגד קבוצה מסוימת''

הפועל חיפה ניצחה במחזור שעבר 0:2 את מכבי בני ריינה וכך הגדילה את הפער ביניהן לעשר נקודות ועשתה צעד מאוד משמעותי לעבר הבטחת המקום הרביעי לכל הפחות, שעשוי להעניק לה כרטיס למפעלים האירופיים בסיום העונה אם הפועל באר שבע תזכה בגביע – או אם תעקוף אותה ותסיים במקום השלישי. לשם כך, יצטרכו האדומים להפתיע בשבת בבלומפילד את המוליכה מכבי תל אביב (17:00), כאשר גם היריבה חייבת את הניצחון.

המאמן רוני לוי אמר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים: "בתחילת השנה דברים מבחינה קבוצתית לא היו מספיקים כדי שנתמודד מול היריבות שמובילות את הליגה, אבל ככל שהעונה התקדמה נתנו יותר פייט. אני מקווה שגם נחזור עם תוצאה טובה. במשחק הקודם שהפסדנו יכולנו והיינו קרובים כדי לא להפסיד את המשחק, זה התפתח לא לכיוון שלנו. נקווה לתת מאבק כזה שנוכל לנצח או לא להפסיד למכבי ת"א. צריך שהרבה דברים יסתדרו בשביל זה".

שחקני הפועל חיפה חוגגים (אסף הופמן)

לוי המשיך ואמר: "כדורגל זה סיטואציות, אני מקווה שנהיה טובים ואז זה יבוא לכיוון שלנו. דמיטרי אנטילייבסקי פצוע ולא ישחק במשחק הקרוב, דניס פוליאקוב בספק. בקבוצה שלנו אם יש משהו שמאפיין אותנו ואני מרוצה ממנו זה שכל פעם שהיו חיסורים ובעיות ודברים הלכו קשה, תמיד אלו שהחליפו נתנו מענה ויכולת טובה. כשהיה קשה ידענו להתעלות ולנצח, אנחנו מוצאים את הפתרונות מתוך הסגל הקיים".

כשנשאל באשר להמשך דרכו האפשרי בקבוצה בעונה הבאה, אמר המאמן: "הסיפור זה הפועל חיפה, ומאוד טוב לי בקבוצה. אני מקווה שאהיה כאן בשנה הבאה אני מאמין שכשהצד השני רוצה אותך ואתה מעוניין, אין סיבה שהדברים לא יסתדרו. בלי קשר לזהות המאמן, שחקנים תמיד צריכים להראות את היכולת שלהם כי אנחנו כל הזמן בודקים אותם והם צריכים להראות הכי טוב שאפשר. אני כמאמן תמיד מסתכל גם על שחקנים אחרים, הם צריכים לעשות את זה בשביל עצמם קודם כל".

דור מלול בפעולה (מוטי קדוש)

המגן דור מלול אמר לגבי המטרות להמשך העונה, שהיא כזכור גם שנת ה-100 של המועדון: "צריך לעשות את זה, את הקפיצה הזאת. אין עונה ראויה מהעונה שאנחנו עושים בשביל לעשות את הדבר הזה. אנחנו כל כולנו לקראת המשימה הזו, מאוד רוצים ומרגישים שאנחנו משתפרים במשך הליגה. אנחנו במקום אחר לגמרי מאיפה שהתחלנו, אנחנו מאמינים בעצמינו וביכולת הקבוצתית שלנו ביחד. מחכים לשבת. אני לא מאמין שיש מחסום נגד מכבי תל אביב. לא מאמין בדברים האלה שאתה מגיע למשחק ויש לך תחושות אחרות, זה משחק כדורגל לכל דבר. 11 על 11, באים להציג את היכולת הכי טובה ונקווה לטוב ביותר".

מלול הוסיף: "אנחנו צריכים לייצר יציבות כמועדון. היו לנו כמה שנים טובות, זו אולי השנה הכי טובה שלנו בעשור האחרון. קשה לשים משהו ליד זה בכלל, אבל אנחנו צריכים לייצר יציבות, עברנו מהפכה עמוקה וזה הוכיח את עצמו. עד רגע זה אנחנו בשנה מעולה, רק צריך להמשיך אותה .השנה שלי מורכבת מהבחינה הזו שהחלפתי תפקיד", סיכם, "רצתי בהרבה תפקידים שלא שיחקתי בהם בשנים האחרונות. הייתי מקובע למגן ימני והעונה הייתי גם קשר אחורי, בלם ו-50-50. התזוזה בין התפקידים החייתה אותי מחדש. זה נתן לי להבין את הכדורגל קצת אחרת וזה מאוד עזר לי העונה. זה שיש הצלחה קבוצתית עוזר להצלחה האישית. אנחנו מגובשים וחזקים, מאוד אוהבים אחד את השני ולהפגש אחד עם השני. שמח שזה בא לידי ביטוי".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW