כדורגל ישראליליגת העל

רוני לוי לקראת סכנין: "חשוב לנו לסיים את העונה כמו שצריך"

מאמן הפועל חיפה דיבר לקראת המשחק הערב (חמישי, 19:30) נגד בני סכנין: ''זו קבוצה שלא הצלחנו לנצח השנה. אני מצפה שנמשיך את היכולת מהמשחק האחרון נגד ב''ש''. יואב כץ הורה להיערך למשחקים באירופה

הפועל חיפה תארח הערב (חמישי, 19:30) את בני סכנין בסמי עופר, במסגרת המחזור ה-33 בליגת העל. בינתיים, הבעלים יואב כץ, הנחה את המנכ"ל איתי רק להיות מוכן לאפשרות שהמועדון ישתתף באירופה, הן מבחינת הקדמת פתיחת האימונים, המחנה בחו"ל וכל שאר הדברים מסביב, כמו חוזי השחקנים והקדמת בניית הסגל. 

המאמן רוני לוי אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק בבית שלנו וחשוב לנו לסיים את העונה כמו שצריך. סכנין קבוצה שלא הצלחנו לנצח השנה. אני מצפה שנמשיך את היכולת מהמשחק האחרון מול הפועל באר שבע. השחקנים גילו משחק קבוצתי נהדר ויופי של ניצחון. חשוב לנו מאוד לשמח את הקהל שלנו ולסיים את העונה בצורה טובה, נעשה הכל בשביל לנצח את המשחק".

בנושא אחר, לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה ביקרו השבוע שחקני הקבוצה, הקפטן לירן סרדל וינון אליהו, במועדון ניצולי שואה בקריית חיים המערבית. השחקנים חילקו ורדים לשורדי השואה, הדליקו נר זכרון וינון אליהו קרא פרק תהילים – תפילה להשבת החטופים.

הביקור הוא חלק מהקשר האמיץ והרצוף שנרקם בשנים האחרונות בין המועדון לניצולי השואה בקרית חיים המערבית. אל הביקור התלוו דובר המועדון נועם רגב ומנהל קשרי אוהדים דודו דותן. רגב הודה למרינה זמצקי מנהלת המחלקה לשילוב בקהילה בעיריית חיפה ולגלינה יגוטקין מנהלת המועדון.

כתבות קשורות

Back to top button