כדורגל עולמיליגה אנגליתמוקדמות המונדיאל

רומניה תקיים דקת דומיה למען ישראל, צ'לסי גינתה את המתקפה

הנבחרת, שמולה ישראל נאבקת על מקום ביורו 2024, פרסמה מסר של תמיכה בישראל. רומניה תקיים דקת דומיה במשחק מול אנדורה, גם בנבחרת הצעירה זה יקרה. הבלוז פרסמו מסר של תמיכה בישראל ובקהילה היהודית: ''גל של אנטישמיות''

בזמן שאופ"א סירבה לקיים דקת דומייה לפני משחקי המחזור במוקדמות יורו 2024, יריבת ישראל על המקום השני בבית 9, רומניה, הודיעה שתחלוק לה כבוד לפני המשחק הקרוב ביום ראשון, נגד אנדורה. הנחיית ההתאחדות הרומנית כוללת גם את שני משחקי הנבחרת הצעירה של רומניה נגד ארמניה ופינלנד.

מצעד תמיכה בישראל בבוקרשט

מההתאחדות הרומנית נמסר: "ההתאחדות הרומנית מביעה את מורת רוחה ממעשי הטרור הנוראיים שפגעו במדינת ישראל. כדי להנציח את קורבנות הטרור העקוב מדם ואת האזרחים החפים מפשע שנפלו באש הקרבות, החליטה התאחדות הכדורגל הרומנית על דקת דומיה לפני משחקי נבחרות רומניה שיתקיימו בפגרה הבינלאומית הנוכחית. לפני שריקת הפתיחה, תחול דקת דומייה בשני המשחקים של רומניה עד גיל 21, מול ארמניה ופינלנד, המתוכננים לשישי ושלישי בהתאמה, ובמשחק הנבחרת הבוגרת נגד אנדורה, ביום ראשון בערב".

צ'לסי, לפחות לעת עתה, היא הקבוצה היחידה שהביעה תמיכה בקהילה היהודית ודאגה להפריד בין מתקפת הטרור הרצחנית של חמאס לתקיפות צה"ל ברצועת עזה – בניגוד לפרמייר ליג ולשאר חברותיה בליגה הבכירה באנגליה. "מועדון הכדורגל צ'לסי עצוב מאוד על אובדן החיים העצום בעקבות ההתקפות על ישראל בסוף השבוע שעבר. אנו עומדים לצד הקהילה היהודית בלונדון וברחבי העולם מול גל גואה של אנטישמיות, שפועל נגדה זה מכבר", נמסר מהבלוז בהודעה ברשתות החברתיות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button