יורוליגכדורסלליגת העל

רומן סורקין: "זה חלום שיכול להתגשם, אבל אנחנו צנועים"

מכבי ת''א תתארח הערב (חמישי, 21:15) אצל מונאקו למשחק מספר 2 בסדרת רבע גמר הפלייאוף ביורוליג. סורקין הוסיף: ''אנחנו נשארים עם הרגליים על הקרקע, צנועים ורעבים''. בראון: ''הרבה לחץ ירד מאיתנו''

אחרי הצעד החשוב שעשתה שלשום (שלישי) עם הניצחון במשחק הראשון במונאקו, מכבי תל אביב נשארה עם הרגליים על הקרקע וכבר עם הפנים למשחק מספר 2 שיתקיים הערב ב-21:15. אתמול יצאו הצהובים לאימון המסכם  בשכונה מרוקחת בניס,וזכו לקבלת פנים מאוהדי הקבוצה שכללה אבוקות, שירים והרבה חום ואהבה. כ-800 אוהדים ילוו את הקבוצה בסאל גסטון מדסן.

לורנזו בראון אמר לקראת המשחק: "הרגשות לקראת משחק 2? השגת הניצחון הראשון מאוד חשובה לנו. זה הוריד הרבה לחץ מאיתנו, מצפים למשחק הבא ומכינים את עצמנו פיזית ומנטאלית. מה לעשות אחרת לקראת משחק 2? שיזרקו מה-3, הם טובים מאוד באחד על אחד וניסינו למנוע את זה מהם. הם יגיעו יותר אגרסיביים אחרי שהם ניסו את זה במשחק הראשון. שלטנו באנרגיות גם בזכות האוהדים וצריכים לשמור על אותה מנטאליות. מגיעים לשיא? העונה הזאת כוללת עליות ומורדות. אנחנו קבוצה חדשה עם אתלטים נהדרים וצוות האימון נפלא".

רומן סורקין נשאל על מה דיברו במועדון מאז המשחק הראשון ואיך נשארים עם הרגליים על הקרקע? "שמחנו, זה ניצחון חשוב בשבילנו. יש עוד סדרה. זה רק משחק אחד. עשינו קצת וידאו, עכשיו נבוא ונעבוד על הדברים שלנו עוד קצת, אבל נשארים עם הרגליים על הקרקע. צנועים ורעבים". האם אתה מרגיש שהמשחק יהיה קשה יותר מהמשחק הראשון? "כן, אני חושב שמונאקו קבוצה מעולה. הם יעשו גם את החושבים שלהם. אנחנו גם את שלנו, אבל צריך לבוא עם אותן האנרגיות ועם הדחיפה של הקהל שכמובן יהיה איתנו. הוא גורם לנו להרגיש כאילו זה משחק בית. נבוא באמת מרוכזים יותר אפילו. צנועים ורעבים וננסה לקחת עוד משחק".

המנהל המקצועי של מונאקו אמר שאתה האקס פקטור של הקבוצה. אתה מסכים איתו? "לא יודע, כל אחד אצלנו יכול להיות אקס פקטור. יש משחקים שג'ונדי עולה ומשנה את המשחק ויש משחקים אחרים. זה כבוד שהוא אמר את זה ואני שמח, אבל העיקר שננצח . אם אני אהיה טוב על הדרך? זה כיף, אבל בסוף זהו. זה כבר מאני טיים. יש לנו פה עוד ארבעה משחקים לנצח. זה חלום שיכול להתגשם אבל אנחנו צנועים וצריכים לנצח עוד שני משחקים בסדרה הזו, לבוא רעבים ומפוקסים עם התוכנית משחק שלנו, ומה שהביא אותנו עד לכאן".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button