כדורסלנבחרת ישראל

רומן סורקין: "אני משתפר, טוב לי בעיקר כשאנחנו מנצחים"

סנטר הנבחרת דיבר לקראת המפגש הערב (שלישי, 19:00) עם אסטוניה המארחת במחזור השלישי של שלב הבתים: "אני משתפר וטוב לי, אבל הרמה האישית פחות חשובה. זכות להיות חלק. באים עם אנרגיות''

אחרי הניצחונות המשכנעים על צפון מקדוניה וצ'כיה, תפגוש הערב (שלישי, 19:00, שידור ישיר בספורט 5) נבחרת ישראל את אסטוניה הביתית, ששום תוצאה פרט לניצחון לא ישאיר לה סיכוי לעלות לשלב הבא של טורניר טרום מוקדמות האולימפיאדה.

הנבחרת של אריאל בית הלחמי תפגוש בפעם הראשונה בטורניר הזה, גם קהל ביתי, לא קהל לוחץ, אלא קהל דוחף ותנסה להישאר מושלמת בטורניר בדרך לשלב הבא ומשחקי ההכרעה בפולין. בנבחרת יודעים בדיוק את החישובים, אבל המסר של המאמנים לשחקנים הוא שהמטרה היחידה היא ניצחון ובשחה אמר להם מוטי דניאל, מנהל הנבחרת, אחד שראה הכל, שעדיף להישאר בצד הנכון של ההיסטוריה.

שחקני נבחרת ישראל חוגגים (אתר FIBA)

נבחרת ישראל עושה בינתיים עבודה נהדרת בהגנה, בדיוק כמו שהמאמן בית הלחמי ביקש ואוהב וספגה בשני המשחקים רק 66 נקודות למשחק. אם הכל יימשך כמו שצריך, ביום רביעי בבוקר תצא הנבחרת יחד עם עוד נבחרת בטיסה לקאטוביץ', שם תוכל לראות כבר ביום רביעי בערב את היריבות המיועדות בפעולה ותשחק בחצי הגמר ביום שישי.

לקראת המשחק אמר הסנטר רומן סורקין: "ממשיכים עם מה שהביא אותנו עד לכאן. מקשיבים לצוות, באים עם אנרגיות, מוכנים וערניים, כדי לנסות לנצח עוד משחק, להמשיך לשלב הבא ולהמשיך גם שם". סורקין התייחס לסגנון המשחק של האסטונים שבנוי בעיקר על שלשות: חשוב לעשות חילופים נכונים. הצוות כבר ראה אותם, התחיל להראות לנו ונגיע מוכנים. שיחקנו נגד אסטוניה בעבר ואפילו לא מעט, הם קבוצת בית שתקבל תמיכה מהקהל, אבל צריך להזיז את כל רעשי הרקע, להגיע מוכנים למשחק ולבוא לנצח גם את המשחק הזה".

בר טימור חוגג עם חבריו (אתר FIBA)

אין ספק שמה שמייחד את הנבחרת הזו הוא הביחד והחברות וגם לזה סורקין התייחס: "זו נבחרת ישראל ואנחנו חברים מאוד טובים. יש פה כמה חברה חדשים שהשתלבו בצורה נהדרת. כיף גדול להיות חלק מנבחרת ישראל כמו תמיד, זו זכות ורק שנמשיך ככה". סורקין לא אחד שאוהב לדבר על עצמו, אבל כשהתבקש אמר: "טוב לי בעיקר כשמנצחים. אני משתפר וטוב לי, אבל הרמה האישית פחות חשובה. חשוב להמשיך לנצח, לנצח גם בחלק השני של הטורניר והגדיל את הסיכויים שלנו להגיע לאולימפיאדה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button