כדורסלכדורסל נשים

רוטברג: "אנחנו באות עם ניסיון, אבל הביחד שלנו זה מה שחשוב"

אליצור רמלה רחוקה ניצחון אחד מאליפות שלישית ברציפות ו-13 בהיסטוריה לאחר שגברה 94:95 על הפועל לב ירושלים ועלתה ל-0:2 בגמר הפלייאוף לנשים. סימס: ''אנחנו צריכות לזכור להישאר עם הרגל על ​​הגז''

סדרת הגמר של ליגת העל בכדורסל נשים ממשיכה לעלות על הציפיות. אליצור רמלה ניצחה אתמול (חמישי) 94:95 את הפועל לב ירושלים בתום משחק מטורף, רווי מהפכים ודרמות, והתקרבה מרחק ניצחון אחד מאליפות שלישית ברצף כשהסדרה היא בשיטת הטובה מחמישה. המשחק השלישי בין הקבוצות ייערך ביום שני (18:45) ברמלה, שם הקבוצה המקומית תוכל לזכות באליפות שלישית ברציפות ו-13 בסה"כ.

שחקניות אליצור רמלה חוגגות (דני מרון, באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

המצטיינת במשחק עדן רוטברג (33 נקודות) סיכמה את הניצחון: "אני גמורה, למען האמת. תשושה, אבל מאוד שמחה שבאמת התעלינו על עצמנו. ברבע האחרון העלינו את האנרגיות ולקחנו את זה. זה מאוד מאוד חשוב מנטלית וזהו יש את המשחק ביום שני. צריך ללמוד הרבה מהמשחק הזה, ויהיה בסדר. ירושלים קבוצה מצוינת שבאמת מתכוננות אלינו ברמה מאוד גבוהה. 0:2 זה חשוב מאוד מנטלית כמו שאמרתי, אבל בסוף יש עוד משחק. הן יבואו להרביץ והן יבואו באמת לטרוף, אין לי ספק בכלל. אנחנו צריכות להתגבר על זה ובאמת לבוא הכי חדות שיש יום שני. אני חושבת שעם האנרגיות שבאנו איתם לרבע הרביעי ולמחצית השנייה, לבוא מהרגע הראשון כי זה מתחיל מההגנה וכשאנחנו שומרות זה כמובן משפיע על ההתקפה. אני חושבת שהוכחנו את זה, אני חושבת שאנחנו באות גם עם ניסיון שזה גם עוזר וחשוב, אבל בסוף הביחד שלנו זה מה שחשוב. אני חושבת שזה מה שבאמת ניצח את המשחק".

שחקניות אליצור רמלה חוגגות (דני מרון, באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

ג׳ני סימס (16 נקודות) סיכמה את התחושות: "זה בא עם המנהיגות והבגרות שלנו. היינו כאן בעבר ועדן הייתה כאן מספר פעמים. הייתי במצבים האלה כאן ברגעים שונים בחו"ל וזה בא עם הבגרות והגיל שלנו, רק להיות מסוגלים להוביל את הקבוצה שלנו ולדעת שרמת האנרגיה מביאה הרבה. אני מאמינה שאנחנו שתי הקבוצות הכי טובות וגם אשדוד הייתה טובה מאוד. בסופו של יום אנחנו השתיים האחרונות שעומדות, אז אנחנו צריכות להיות מסוגלות לעורר השראה בבנות הנוער ולהראות לצעירות מה הן מסוגלות לעשות. חשוב לדעת שכדורסל הוא משחק של ריצות. במשחק הראשון ירושלים הייתה ביתרון עלינו וחזרנו. במשחק השני הובלנו עליהם והם חזרו. לפעמים זה משחק ארוך ורק לדעת שאנחנו יכולות לעשות את זה ולהמשיך להאמין. המשחק הזה נגמר בהפרש של נקודה אחת והמשחק האחרון נגמר סביב העשר. בסופו של יום, רק לדעת שאנחנו צריכות להישאר עם הרגל על ​​הגז ולא להוריד את הראש כשהם עלו לריצה הזו".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW