כדורגל ישראליליגת העל

רובי קין: "משחקים כדורגל בדיוק בשביל משחקים גדולים כאלה"

מאמן מכבי ת''א הוסיף לקראת משחק העונה בשבת (20:30) נגד מכבי חיפה: ''מלחיץ שחקנים? אני הכי פחות קיצוני בליגה. כלום לא השתנה. אנחנו יודעים מה מכבי חיפה מכינה, יש לנו פתרונות. לעולם לא אגיד שהיריבה פייבוריטית''

משחק על עונה שלמה: מכבי תל אביב איבדה השבוע בסכנין שתי נקודות יקרות והפער בינה לבין האלופה מכבי חיפה הצטמק לחמש נקודות. בשבת (20:30) רובי קין ושחקניו יתארחו באצטדיון סמי עופר המלא עד אפס מקום ואם יפסידו לירוקים בפעם השלישית העונה והרביעית בסך הכל בליגה, רק שתי נקודות יפרידו בין הקבוצות כשיישארו 9 נקודות בקופה.

המאמן רובי קין אמר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים: "האם אני מסכים שמכבי חיפה פייבוריטית? נראה לך שאגיד שכן? אתם מכירים אותי מספיק זמן, לרגע לא אגיד משפט כזה על הקבוצה שלי. אנחנו הולכים למשחק שאנחנו רוצים לנצח בו. שום דבר לא השתנה מאז שהגעתי לקבוצה מהבחינה הזאת. אני בא לכל משחק כדי לנצח. שיחקתי אתמול פאדל טניס עם ג'ק ובן ובאתי כדי לנצח. אני רוצה לנצח הכל. בכל תחרות שאני משתתף בה. אם זה חיפה, סכנין – שום דבר לא משתנה".

על הטענות לגבי התנהלותו על הקווים במהלך משחקים, אמר קין: "שום דבר לא השתנה מבחינתי, מהמשחק הראשון שלי לא השתנתי. אני אמוציונלי, שום דבר לא השתנה, תצפו במשחקים שלי ותראו שאני מתנהג באותה הצורה, כמובן שאני אגיב בצורה קשה כשיש עבירות מטופשות שלא נותנים לנו, איך לא אגיב? אני צופה גם בכל מי שבצד השני של הקווים. מבין כל המאמנים בליגה אני חושב שהתגובות שלי הן הכי פחות קיצוניות. תסתכלו על מאמנים אחרים ותראו. השחקנים אנושיים, הם ירגישו לחץ כל הזמן. הם במצב טוב, הם במקום הראשון והם צריכים ליהנות מהלחץ ולא משנה מאיפה הוא מגיע".

מאמן מכבי ת"א, רובי קין (ישי נאמן)

על המאצ'אפ של מכבי תל אביב מול מכבי חיפה, הוסיף המאמן: "הם קבוצה טובה כמובן, יש סיבה שהם היו אלופים בשנים האחרונות, זו קבוצה פיזית שמקשה על קבוצות אבל גם אנחנו מקשים על קבוצות עם הדרך בה אנחנו משחקים. לכל קבוצה יש את הסגנון שלה. אני לא יכול לחכות למשחק הזה, זה משחק שאתה רוצה להיות חלק ממנו, בטח כמאמן ושחקן אתה רוצה להיות במשחקים האלה. משחקים כדורגל בשביל משחקים גדולים כאלה, אווירה עוינת. אם אתה לא מחכה למשחק כזה משהו לא בסדר, אני לא יכול לחכות למשחק הזה".

קין נשאל על השער שספגה מכבי תל אביב במשחק מול סכנין לאחר קרן, כאשר גם מכבי חיפה ידועה כקבוצה חזקה במצבים נייחים, וענה: "ברור שזה מאכזב, אפשר לספוג אם קבוצה עשתה מהלך טוב אבל ברור שאנחנו לא רוצים לספוג מקרן, במיוחד כשאתה בעשרה שחקנים ונותרו 20 דקות למשחק. ברור שזה מאכזב, אבל זה מה שקרה וצריך להמשיך קדימה במהירות למשחק הבא. לכל קבוצה יש חוזקות ואחת החוזקות שלהם היא זו כי הם קבוצה פיזית".

חוזר לסגל. יוריס ואן אובריים בפעולה (ישי נאמן)

על ההכנה למשחק החשוב, סיפר המאמן: "תמיד יש לנו פתרונות למשחקים מסוימים, אנחנו יודעים מה הם יעשו. אין להם מה להפסיד והם יעלו עם שני חלוצים, המאמן שלהם יודע שהוא יכול להמר עם שני חלוצים פיזיים, אנחנו יודעים מה הם יעשו ואנחנו מתכוננים. אני והצוות מדברים על דברים שכמובן אני לא יוכל לומר אבל יש לנו כמה פתרונות שאנחנו בוחנים".

על מצבו של יוריס ואן אובריים, שחזר לאחרונה מפציעה, אמר קין: "אי אפשר לא לכבד את עדן (קארצב), אני חושב שהוא היה טוב במשחק האחרון. יוריס חשוב עבורנו, אם לא היינו ב-10 שחקנים מול סכנין הוא היה אמור לעלות ל-20 דקות אולי כדי לקבל כמה דקות. נשקול את זה אבל לחלוטין הוא יהיה שחקן חשוב במשחקים הבאים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW