כדורגל ישראליליגת העל

רובי קין: "אסור לנו לעשות טעויות טיפשיות, הלחץ כמו תמיד"

מאמן מכבי ת''א דיבר לקראת המפגש בדוחא נגד בני סכנין מחר (שני, 20:30): ''זה שמכבי חיפה שיחקה וניצחה לא משנה דבר. צריך לדעת ליהנות מהלחץ''. יוריס ואן אובריים חוזר לסגל, גם דור תורג'מן יהיה כשיר למפגשמאמן מכבי ת''א דיבר לקראת המפגש בדוחא נגד בני סכנין מחר (שני, 20:30): ''זה שמכבי חיפה שיחקה וניצחה לא משנה דבר. צריך לדעת ליהנות מהלחץ''. יוריס ואן אובריים חוזר לסגל, גם דור תורג'מן יהיה כשיר למפגש

אחרי שראתה את מכבי חיפה מביסה 1:5 את מכבי בני ריינה ומצמקת את הפער ממנה – לפחות באופן זמני – ל-4 נקודות, מכבי תל אביב תנסה מחר (שני, 20:30) לשמור על מרחק ביטחון בפסגת ליגת העל כשתתארח אצל בני סכנין באצטדיון דוחא. כידוע, במוצ"ש הצהובים יתארחו אצל הירוקים למשחק העונה בסמי עופר. דור תורג'מן השלים אימון מלא וצפוי להיות כשיר, כאשר יוריס ואן אובריים החלים מהפציעה ויהיה בסגל – אך ספק גדול אם יפתח בהרכב. מנגד, יונתן כהן, דריק לוקאסן, קיקו בונדוסו ואבישי כהן לא יתלבשו.

המאמן רובי קין אמר לקראת המשחק: "אלה המשחקים שאתה רוצה להיות מעורב בהם, צריך ליהנות מהמשחקים האלה. לקום כל בוקר ולעבוד כשחקן כדורגל זה הדבר הכי טוב בעולם. אני אוהב לראות את השחקנים יוצאים למגרש, מביעים את עצמם ונהנים כי זה מה שאנחנו אוהבים לעשות". על ההתמודדות המנטלית עם שלבי ההכרעה של העונה, אמר המאמן: "כמו בכל העונה, אין הבדל. היה לחץ על השחקנים כל העונה, הם התמודדו עם זה. לחץ זו זכות אז צריך לחבק את זה וליהנות ממנו".

יהיה כשיר למשחק העונה? יוריס ואן אובריים עם הכדור (ישי נאמן)

קין הוסיף: "נצטרך ריכוז, בלי טעויות טיפשיות. אנחנו יכולים לתת להם הוראות וזה תלוי בשחקנים ליישם. כשחקן וקבוצה אתה לא רוצה לטעות, אם אתה עושה פחות טעויות מהיריבה יש לך יותר סיכוי לנצח". על מצב הכשירות של יוריס ואן אובריים, אמר המאמן: "הוא מתאמן, הוא התאמן טוב השבוע. נשב עם הצוות הרפואי ונראה איפה הוא עומד. עם פציעות זה יכול לחזור אבל כרגע הוא נראה בסדר". על מצבו של דריק לוקאסן: "דריק מתאמן, אבל הוא היה בחוץ הרבה זמן אז זה מצב שונה מכולם".

על כך שהפער בפסגת הטבלה קוזז אמש ל-4 נקודות לאחר שמכבי חיפה שיחקה כבר בשבת, הוסיף המאמן: "זה לא מטריד אותי ולא משנה את הדרך בה אני חושב ואנחנו מתכוננים. זה עוד משחק, אני מצפה מהשחקנים לשחק בלי קשר לאיזה יום המשחק". לסיום אמר קין: "אנחנו צריכים לעשות את העבודה הגנתית ולא לספוג. יהיו לנו הזדמנויות להבקיע עם השחקנים שיש לנו. אנחנו לא יודעים איך המשחק יראה אבל אני מצפה שנשחק בדרך בה אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לשחק".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW