כדורגל עולמיליגה ספרדית

רוביאלס מסרב להתפטר, ההתאחדות הספרדית תפרוש מפיפ"א?

הסערה הגדולה סביב הנשיקה של יו''ר ההתאחדות הספרדית לג'ני הרמוסו לא יורדת מהפרק. פיפ''א השעתה אותו ל-90 יום, ההתאחדות מאיימת לפרוש ובכך לגרום להעפת כל הקבוצות הספרדיות מתחרויות אופ''א

אחרי חילופי ההאשמות בין השחקנית ג'ני הרמוסו לנשיא ההתאחדות לואיס רוביאלס, בשבת פיפ"א נכנסה לתמונה כאשר השעתה את רוביאלס מכל פעילות לתקופה של 90 יום. אלא שהיום (שני) מדווחים בספרד ההתאחדות הספרדית ממשיכה לתמוך ברוביאלס למרות גל הפרישות של שחקניות הנבחרת והגינויים מצד ראשי המועדונים במדינה. כעת מאיימים בהתאחדות לעזוב את אופ"א אם הנשיא יודח סופית מתפקידו, אף שצעד כזה עשוי להביא לפסילת הקבוצות הספרדית מהמפעלים האירופיים.

בינתיים, היום דווח בספרד שאמו של רוביאלס, אנחלס בחאר, הסתגרה בכנסייה בעיר גרנאדה והכריזה על שביתת רעב עד אשר יימצא הפתרון "לציד האדם הבלתי אנושי והעקוב מדם" שנעשה לבנה "מבלי שמגיע לו". בחאר הבהירה שהסגר ושביתת הרעב יימשכו עד הודעה חדשה, "כל עוד לא ייעשה צדק עם בנה". היא ביקשה מהרמוסו "לומר את האמת ותדבוק בגרסה המקורית שלה לאירועים". עוד טענה אמו של רוביאלס: "אין הטרדה מינית ברגע שקיימת הסכמה הצדדית כפי שרואים בתמונות. מה עומד מאחורי ההתעסקות עם בנה, שלא מסוגל לפגוע באף אחד?".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button