במגרש הפוליטיגביע המדינהכדורגל ישראלי

רה"מ נתניהו אירח את שחקני בית"ר ירושלים: "סגרתם מעגל"

מחזיקת גביע המדינה הגיעה למשרד ראש הממשלה, שבירך את הירושלמים: ''אתמול קרו שני דברים טובים. אחד הבאנו את התקציב למדינת ישראל ושניים החזרתם את הגביע לבירת ישראל''. צפו בתיעוד הביקור

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (רביעי) עם שחקני בית"ר ירושלים במשרדו בירושלים לרגל הזכייה בגביע המדינה בכדורגל. במפגש השתתפו גם שר התרבות והספורט מיקי זוהר, שר הכלכלה ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים משה ליאון, מנכ״ל עיריית ירושלים איציק לארי, בעלי הקבוצה ברק אברמוב, מנכ״ל הקבוצה כפיר אדרי, מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס, מנהל הקבוצה אלירן דנין וחברי הנהלה נוספים.

בית"ר ירושלים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו (קובי גדעון /לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לנוכחים במהלך הביקור המרגש: "אני רוצה לספר לכם שאתמול קרו שני דברים טובים: אחד, הבאנו את התקציב למדינת ישראל; ושניים, החזרתם את הגביע לבירת ישראל. שיחקתם משחק קבוצתי נהדר וגם היריבים שיחקו טוב, אבל אתם שיחקתם יותר טוב. אנחנו שמחים בשמחתכם, אחרי ארבע עשרה שנים סגרתם את המעגל".

בית"ר ירושלים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו (קובי גדעון /לע"מ)

נתניהו הוסיף: "אני רוצה גם להגיד לכם כאוהד פרטי, אני שמח בשמחת האוהדים, אבל גם את זה צריך לרסן, לשמור על זה בתוך הכללים. אני בטוח שיהיו עוד הזדמנויות. אני רוצה באמת להגיד לכם עשיתם עבודה נהדרת. תוך כדי התקציב אנחנו יושבים, מסתכלים, כמעט פספסנו כמה הצבעות ככה, אבל אתם לא פספסתם שום הזדמנות, באמת באמת שיחקתם נהדר. אז כל הכבוד לכם, הרבה ברכה. מזל טוב בית"ר ירושלים. יאללה בית"ר". 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW