ענפים אחריםענפים נוספים

רגע לפני פריס 2024: נבחרת הטאקוונדו יוצאת לאליפות אירופה

האליפות תצא לדרך בבלגרד ב-9 במאי: ''יש כאן סגל מצוין ואנחנו בהחלט מצפים להביא כמה מדליות''. המאמן יחיעם שרעבי: ''האליפות חשובה כדי להראות המשכיות ועומק, אנחנו רוצים לייצר רצף והמשכיות של הישגים''

הבוקר (ראשון) נערך באולם נבחרת ישראל בטאקוונדו ברמלה אימון פתוח לתקשורת לפני היציאה לאליפות אירופה, בנוכחות יו"ר האיגוד מר יהודה מעיין, מנכ"לית האיגוד נועה שמידע, סגל המאמנים בראשותו של יחיעם שרעבי והסגלים (נשים וגברים), של הנבחרות הלאומיות, האולימפיים והפראלימפיים.

באירוע נשאו דברים בפני המשלחת יו"ר האיגוד, יהודה מעיין: "שמח לראות כאן את כולם, יש כאן סגל מצוין ואנחנו בהחלט מצפים להביא כמה מדליות מהאליפות והעיניים לנשואות לקראת המשחקים האולימפיים האולימפיים והפראלימפיים, מאבישג, אסף יסעור ועדנאן מילאד, הצוות המקצועי עושה עבודה נהדרת והענף ממריא וזה מעלה את הציפיות, אבל אתם גרמתם לזה לקרות ואנחנו סומכים עליכם".

משלחת ישראל לאליפות אירופה (צילום: איגוד הטאקוונדו)

מנכ״לית האיגוד, שהיא לוחמת טאקוונדו בעברה, שמידע, הוסיפה: "לשמחתי מדובר במשלחת הגדולה ביותר לאליפות אירופה מטעם הענף, יש בה גם את דור ההמשך שנותן רוח גבית חזקה למשחקים האולימפיים הקרובים ובהחלט גם למשחקים האולימפיים ב-2028 בלוס-אנג׳לס. לא מובן מאליו כלל שבתקופה הלא פשוטה הזו הנבחרת שמרה על מסגרת מקצוענית גבוהה ואיכותית והצלחנו לשמר הצלחות ואף להגדיל אותן. מאמינה שנמשיך בתהליך בו אנחנו מצליחים בזירה הבינלאומית".

מאמן הנבחרת, יחיעם שרעבי: "מבחינתי האליפות חשובה כדי להראות המשכיות ועומק, אני מצפה להמשיך להביא מדליות על מנת לייצר רצף והמשכיות של ההישגים, גם כדי לקצור הצלחה לעבודה בטווח הקצר ובהחלט עבור הענף עם הסתכלות לעתיד".

כתבות קשורות

Back to top button