ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

רגע לפני פריס: מקום 27 לרוכב תומר זלצמן בסבב גביע העולם

בתחרות שהתקיימה בוולדיסולה, איטליה, עבר הרוכב הישראלי את המרחק בזמן של 1:22:04 שעות, 3:39 דקות מהמנצח. זהו הישגו האישי הטוב ביותר של זלצמן - שייצג את ישראל בפריס - עד כה בתחרויות גביע העולם

תומר זלצמן, רוכב אופני ההרים שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בפריס, שהחל היום (ראשון) את סבב תחרויות גביע העולם האחרונות שלו לפני האולימפיאדה, סיים את התחרות הראשונה במקום ה-27 מבין 101 רוכבים שזינקו.

בתחרות שהתקיימה בוולדיסולה, איטליה, עבר הרוכב הישראלי בן ה-25 את המרחק בזמן של 1:22:04 שעות, 3:39 דקות מהמנצח. זהו הישגו האישי הטוב ביותר של זלצמן עד כה בתחרויות גביע העולם.

תומר זלצמן (Armin M. Kustenbruck)

בתחרות שהתנהלה במזג אוויר שמשי ונוח נדרשו הרוכבים לבצע 7 הקפות של 4 קילומטרים כל אחת. בתחילת התחרות, הרוכב שלפניו נפל, מה שאילץ את זלצמן לרדת מהאופניים, לקחת אותם על כתפיו, לדלג מעליו ולהמשיך בתחרות.

זוהי התחרות הרביעית של זלצמן העונה במסגרת גביע העולם. בתחרות הקודמת שהייתה לפני כשלושה שבועות בצ'כיה, בה הבטיח את מקומו בפריס, סיים אלוף ישראל הטרי במקום ה-32. גיל לי גונן סיים את התחרות במקום ה-60.

"בתחרות הבין לאומית הראשונה שלו לאחר שנבחר לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים, תומר מגיע היום להישג השיא שלו בסבב גביע העולם", אומר ירדן גזית, מנכ"ל איגוד האופניים בישראל. "זו מבחינתנו האינדיקציה הטובה ביותר לכך שהוא ממשיך ומשתפר לקראת רגע השיא בפריז בעוד חודש וחצי".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW