כדורגל ישראליליגת העל

רגע לפני היציאה למחנה האימונים: הראל שלום סיכם בב"ש

המגן השמאלי בן ה-25, שסיים את חוזהו בהפועל ירושלים, מצטרף לקבוצה מבירת הנגב ויטוס למחנה האימונים באוסטריה. במקביל, במועדון נמצאים במשא ומתן עם ניב פליטר וג'ונתן מולדר הצעירים

רגע לפני שתמריא מחר (ראשון) אל מחנה האימונים ארוך מהרגיל בפולין וביוון, בהפועל באר שבע ממשיכים לעבוד לחיזוק הסגל לקראת העונה הקרובה.

מגנה השמאלי של הפועל ירושלים, הראל שלום, סיכם את תנאיו בקבוצה באופן עקרוני, וצפוי מחר לחתום רשמית ולהצטרף למחנה האימונים. המגן בן ה-25, שסיים את חוזהו בהפועל ירושלים והיינו שחקן חופשי, היה בשיחות עם באר שבע מזה תקופה לא קצרה, הוא יהווה תחליף להלדר לופס באגף השמאלי ויחבור אל לגיא בדש שעשה את הדרך מירושלים לבירת הנגב.

במקביל להראל שלום, בבאר שבע נמצאים במשא ומתן עם ניב פליטר וג'ונתן מולדר הצעירים שהרשימו את אליניב ברדה בשבועיים האחרונים. השניים צפויים לחתום בקבוצה בחוזים ארוכי טווח ולצאת להשאלה. 

בחזרה למחנה האימונים, מחר בשעות הערב, תמריא הקבוצה אל מחנה האימונים שיערך גם בפולין וגם ביוון. שם תפגוש הקבוצה מספר קבוצות למשחקי אימון: וולונטרי (רומניה), ויסלה קראקוב (פולין), אומוניה ניקוסיה (קפריסין) טרנצ'ין (סלובקיה) ופנאתנייקוס (יוון).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW