כדורעףענפים אחרים

רגע האמת: נבחרת הכדורעף מחר בגמר מול נבחרת אוסטריה

אחרי שניצחה את כל ששת משחקיה עד כה, נבחרת ישראל תפגוש בחמישי את האוסטרים בקרב ישיר על הזכות להעפיל לגולד ליג. הקפטן אלכסנדר אוסוקין: ''ההרגשה מצוינת, מצפים מאוד למשחק. יש אווירה טובה''

מחר (חמישי) תתייצב נבחרת הגברים של ישראל לפני אחד האתגרים היותר גדולים שלה בשנים האחרונות – משחק הגמר של הסילבר ליג מול נבחרת אוסטריה. משחק שהמנצחת שלו תעלה בשנה הבאה לדרג הגולדן ליג האירופי. המשחק יתקיים באוסטריה בשעה 21:30.

נבחרת ישראל מגיעה למשחק לאחר שזכתה בטורניר המוקדם שהשתרע על פני 4 מדינות, וכלל שישה משחקים לכל נבחרת, הנבחרת שלנו ניצחה את כל משחקיה בהם שניים מול נבחרת אוסטריה כאשר האחרון שלהם ביום ראשון השבוע, אבל זה כמובן לא מבטיח כלום ומשחק הגמר מבטיח התמודדות מול נבחרת מצוינת. נבחרת ישראל כאמור ניצחה את כל ששת המשחקים שלה בבית המוקדם, כולל בצפון מקדוניה שם נאלצה ישראל לארח את משחקי הבית שלה (עקב המלחמה בישראל).

נבחרת ישראל בכדורעף (באדיבות CEV)

לפני המשחק אמר קפטן הנבחרת אלכסנדר אוסוקין: "ההרגשה שלנו מצוינת, האולם כאן מדהים יש לנו אווירה הטובה בנבחרת, אנחנו מסיימים את ההכנות האחרונות לקראת המשחק, אנחנו ממש מצפים בקוצר רוח ליום חמישי. אני מרגיש כאחד הוותיקים (יחד עם סלבה ואיליה) שאנחנו נותנים את הקטע היותר מנוסה והצעירים נותנים את רוח בלחימה וגם המון יכולת והם מפתיעים לגמרי לטובה – הם יגיעו רחוק. אני ממש מצפה ונרגש לראות אותם מצליחים!".

שחקן הנבחרת איליה גולדרין הוסיף: "שני המשחקים האחרונים עם האוסטרים היו הכרות שלנו איתם – עכשיו אנחנו באים לגמר לסיים את מה שהתחלנו, אחריי הכנה רבה אני מאמין שאנחנו מוכנים לניצחון!!".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW